Svet

28-ročnú ženu na trajekte do Indonézie zatkli za údajné obarenie svojho manžela horúcou vodou.

Singapur 25. marca (The Straits Times/ANN): 28-ročná Indonézanka, ktorá sa pokúsila opustiť Singapur po tom, čo údajne zastrelila svojho manžela horúcou vodou, bola zatknutá, keď sa loď, na ktorej palube mala, nachádzala vo výsostných vodách republiky. . povedala sobota.

Policajná sledovacia kamera zachytila ​​ženu, ako vo štvrtok ráno leje vodu na muža neďaleko Bridge Road v Macphersone.

Polícia uviedla, že informáciu o incidente dostala okolo 7.30 h. Tá však utiekla skôr, ako prišli.

24-ročný muž utrpel popáleniny druhého stupňa na krku a ramenách a po prevoze do nemocnice bol pri vedomí. V blízkosti miesta činu bola zlikvidovaná vákuová banka podozrivá z použitia pri útoku.

Žena sa pokúsila utiecť do Indonézie loďou zo singapurského turistického centra, ale bola zadržaná policajnou pobrežnou strážou predtým, ako plavidlo opustilo singapurské vody, uviedla polícia po koordinovanom úsilí viacerých orgánov vypátrať ju. V deň incidentu ho zatkli o 11.30 h.

Trajekty odvážajú cestujúcich na indonézske ostrovy Padam, Bintan a Karimun z výletného terminálu v Harbourfront Centre.

Polícia uviedla, že tvár ženy bola počas útoku zakrytá. Pri nastupovaní na loď sa prezliekol do hnedého obleku a ukázali sa obrázky čierneho obleku, ktorý mal na sebe počas údajného útoku.

Veliteľ policajnej divízie Bedok, zástupca policajného komisára Justin Wong, pochválil dôstojníkov z rôznych agentúr, ktorí boli zatknutí.

Povedal: „Toto zatknutie ukazuje schopnosť polície zatknúť tých, ktorí sa snažia uniknúť cez naše námorné hranice. Vynikajúca koordinácia medzi rôznymi jednotkami, vrátane policajnej pobrežnej stráže, nám umožnila rýchlo identifikovať a zadržať podozrivého skôr, ako opustil singapurské vody.

V sobotu obvinili 28-ročnú Indonézanku z dobrovoľného ťažkého ublíženia na zdraví.

READ  Muž preklína deň, keď sa stal lekárom: VIDEO Stal sa terčom brutálneho útoku príbuzných obetí koronavírusu

Rahima Niswa vylial horúcu vodu z vákuovej banky na krk a zadnú časť ramena Muhammada Rahimiho Shamira Ahmada Safwana.

V prípade dokázania viny jej hrozí až sedem rokov väzenia a peňažný trest. Momentálne je prepustený na kauciu 15 000 dolárov. – The Straits Times/ANN

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close