Ekonomika

3 námorné iniciatívy pre bezpečnosť a hospodárstvo Spojených štátov

Na nedávnom fóre medzi USA a Európskou úniou Poľska Predseda vlády Mathews Moraveki Odvolal sa Pre väčšiu podporu USA pre tri námorné iniciatívy všeobecne známe ako 3SI. Moraviski zdôraznil význam 3SI v súvislosti s ďalším posilňovaním atlantických a strategických vzťahov:

[T]Jeho nová dimenzia sa spolu so zvyškom strednej Európy volá Tri moria, čo naši priatelia v USA stále podceňujú. [T]V tejto chvíli zúfalo potrebuje investície z USA, ktoré sú nielen ruskou okupáciou, ale aj najmierovejšou a rovnako náročnou. Čínska politika Navštívte túto časť sveta.

Bola zahájená v roku 2016 s cieľom uľahčiť ďalší rozvoj a prepojenie medzi 12 krajinami EÚ v oblasti Baltského, Čierneho a Jadranského mora, 3 SI – je najdôležitejšou politickou a hospodárskou politickou iniciatívou, ktorá sa v strednej a východnej Európe objaví v poslednej polovici. Storočia.

Jednou z najpraktickejších a najstrategickejších možností, z ktorej si Washington môže vybrať, je v skutočnosti pokračovať v podpore regiónu. 3 SI„Pri presadzovaní konkrétnych výsledkov päťročného snaženia. Neaktívnosť v oblasti regionálnej iniciatívy, ktorá je vo východnej Európe taká populárna, je nešťastnou politickou chybou pre Bidenovu administratívu a prinesie ďalšie výhody americkej podnikateľskej komunite.

3 z 12 krajín SI sú Rakúsko, Bulharsko, Chorvátsko, Česká republika, Estónsko, Maďarsko, Lotyšsko, Litva, Poľsko, Rumunsko, Slovensko a Slovinsko. 3SI je navrhnutý na zlepšenie prepojenia medzi krajinami v tomto dôležitom regióne s konečným cieľom posilnenia ich bezpečnostnej a ekonomickej sily podporou projektov v oblasti infraštruktúry, energetiky a digitálneho prepojenia.

Každá z 12 krajín prešla za posledné desaťročia rôznymi fázovými zmenami, pričom sa z veľkej časti odsťahovala ako skupina, dramaticky prijala kolektívne filozofie socializmu a komunizmu a prijala rôzne politiky voľného trhu. Viedol k rastu prosperity a stability.

Zabezpečenie bezpečných, udržateľných a ekonomicky životaschopných strategických partnerov vo všetkých troch prímorských regiónoch je v záujme praktickej bezpečnosti a ekonomiky Spojených štátov.

READ  Podľa Rady pre reklamu spoločnosť O2 predstavila na webe nových zákazníkov. Pre digitálny bonus

Washington sa môže podieľať na podpore hospodárskeho rastu krajín na technickej a praktickej úrovni. V podstate USA Ekonomická sloboda Partnerstvá s regiónom sa budú lepšie realizovať prostredníctvom súkromného sektoru: ako katalyzátor skutočných a zmysluplných ekonomických zmien.

Vláda USA môže byť pružná vo svojom prístupe a nevyžaduje formálne dohody o každej otázke. Napríklad USA a krajiny v tomto regióne majú spoločný záujem, napríklad pomôcť malým a stredným podnikom vrátane finančného sektora rásť a konkurovať na regionálnej a globálnej úrovni. V tejto súvislosti môžu USA a jednotlivé 3 krajiny SI podniknúť pozitívne kroky podľa nezávislých cestovných poriadkov.

Dopredu, ako PoľskoPredseda vlády pripomenul politikom vo Washingtone, že 3SI si zaslúži silnú podporu vlády USA a vysokú strategickú angažovanosť. Pochopenie a investovanie do všetkých príležitostí na ďalšie prehĺbenie praktických obchodných a investičných väzieb spočíva v spoločnom záujme Washingtonu a krajín v troch prímorských regiónoch.

Teraz je čas hrať Vykonať tri námorné snahy.

Tento kúsok sa prvýkrát objavil Denný signál.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close