Technológie

40% z vás hralo najnudnejšiu triedu v legendárnej edícii Mass Effect

Včera večer vydal Bioware zábavnú tabuľku Legendárna verzia hromadného efektu. Väčšina z toho nie je prekvapujúca, hráči si často vyberajú tých dobrých a vyberajú si mierové a vzorové body. Obsahuje však aj informácie o tom, aké pozadie a triedy si hráči vybrali. Chcem vedieť, prečo v hre, v ktorej môžete hrať za technologických čarodejníkov a vesmírnych čarodejníkov, prečo sa 40% z vás rozhodlo hrať triedu so svojou jedinou špeciálnou zručnosťou „viacnásobné zbrane“?

Vojaci, hovorím vám. Väčšina ovčiakov so žiariacimi modrými mimozemskými silami skončila ako strieľačskí ľudia, čo ľuďom umožňovalo fúkať po miestnosti. 40% ľudí sa rozhodne hrať Mass Effect: Call of Duty môže skutočne zapáliť ľudí, a nie byť odborníkmi. Zmätok.


Môžete vidieť celý graf Hromadný efekt Twitter.

Znamená to, že 40% hráčov ME nepozná radosť z priradenia biologického výbuchu k vašim vojakom? Veľmi uspokojivý * whoompTISH * váš zvuk nepriateľa plávajúceho vo vzduchu sa zrazu odrazil od steny na druhej strane mapy. (Viem, že môžete urobiť dvoch biologických vojakov, aby to urobili bez vás, ale nie je to to isté.)

Bol som veľmi sklamaný, že viac ako polovica hráčov Mass Effect si zvolila pozemské pozadie. Má rovnakú energiu, akú hrá človek v imaginárnom systéme, keď sú tam škriatkovia, diflingi a dračí muži. Toto je vesmírna hra! Z vesmíru máte dve možnosti! Odneste ich!

Ale prestal som. Bol som prekvapený, keď som videl, že 60% hráčov zachránilo Ashley len 40% pút vo Vermeeri, ale ona je veľká mokrá prikrývka, takže si to vážim. Ostatné figúrky vykresľujú veľmi faraónsky obraz: 96% vojakov prežilo Vrex Virmer, 94% potvrdilo, že Tali nebol po svojej vernej misii v ME2 vylúčený z flotily emigrantov a 93% zachránilo kráľovnú kráľovnej v Navrii od prvého hromadného efektu. (Najmenšie percento ľudí, ktorí si nevyberú tieto možnosti, sú démoni, len pre informáciu.)

READ  Obetuje Európa svoje vedúce postavenie v oblasti technológií? Čo je v stávke v novom patentovom nariadení EÚ?

To veľmi naznačuje, že hráči skutočne chcú urobiť správnu vec. Viem, že áno. Bolí ma zraniť pocity virtuálnych ľudí a Som veľmi návykové stvorenie. Paragon Playthroughs sú často najlepšie, pretože väčšina postáv prežije a umožní vám vydržať s nimi až do trpkého konca. Renegátske hry na hranie by mali byť popísané ako „Shepherd’s an Assault“, ale sú ako „Lal, ty si mŕtva príčina každého, kto urobil zlé rozhodnutie“.

Stavím sa, že títo reigniti by vybrali zaujímavejšie triedy postáv ako vy.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close