Ekonomika

70% dostupnej energie tvoria fosílne palivá

Nicholas Pongrats

Pondelok 8. februára 2021, 09:50

Podľa údajov zhromaždených štatistickou spoločnosťou EÚ Eurostat tvoria fosílne palivá 70% celkovej energie dostupnej v Maďarsku, čo je pod celkovým priemerom EÚ 71%.

Údaje ukazujú, že od roku 2019 dosahuje podiel fosílnych palív v susednom Rakúsku 69%. Medzi štyrmi maďarskými partnermi Viceroyalty je podiel 74% v Českej republike, 90% v Poľsku a 62% na Slovensku. Miera je najnižšia vo Švédsku – 32% a 97% na Malte.

Podporte BUDAPEST OBCHODNÝ VESTNÍK

Vytvorenie časopisu hodného názvu je drahý biznis. Už 27 rokov sa vám vydavatelia, redaktori a reportéri Budapest Business Journal snažia prinášať obchodné správy, informácie, ktorým môžete dôverovať, ktoré sú pravdivé, presné a doručené bez strachu a priazne.

Novinové spoločnosti po celom svete sa ťažko snažia nájsť taký obchodný model, ktorý by im umožnil pokračovať v excelovaní bez toho, aby to ohrozilo ich výkonnosť. V poslednej dobe niektorí experimentovali s myšlienkou zaujať svojich čitateľov ako svojich najdôležitejších partnerov.

Rovnakú príležitosť chceme ponúknuť našim čitateľom. Radi by sme vás pozvali, aby ste nám pomohli vydať kvalitný obchodný denník, ktorý potrebujete. Stlačte naše tlačidlo Podpora PPJ a môžete si zvoliť, ako často a ako často nám budete posielať svoje príspevky

READ  Keďže ceny energií stúpajú, tisíce ľudí protestujú proti slovenskej vláde a žiadajú predčasné voľby

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close