Technológie

Age of Empires 3: The Knights of the Mediterranean DLC z Definitive Edition dostáva dátum vydania

Age of Empires 3: Ďalšia obsahová aktualizácia Definitive Edition, Knights of the Mediterranean, bude vydaná 26. mája 2022.

Ensemble Studios, potvrdené novým lesklým video teaserom, odhalilo aj nový obsah o Talianoch a maltských civilizáciách, úplne nový „normálny priateľský tycoonový herný režim“ a prvú sadu historických máp. Nekonečné opätovné sťahovanie s historickým zvratom.

Tu sa presvedčte sami:


Maltská civilizácia je zvláštna, pretože – „jedna zo stredomorských metafor taviaceho kotla“ – môže „nosiť stredomorské štíty, aby chránila Stredozemné more pred prienikmi s unikátnymi hradmi a ostreľovať nepriateľov štandardnými zbraňami na diaľku“. Počas boja máte tiež prístup k „nadradenej logistike“ a vtipom so špeciálnymi objednávkami.

Čo sa týka Talianov? „Veľkolepé bohaté obchodné republiky, kráľovstvá, Holanďania a dokonca aj pápež viedli renesanciu a ovládli obchodné siete Stredomoria.“ Oficiálna web stránka Vysvetľuje. „Keď však talianske politické strany neboli zapojené do konfliktov v zahraničí, takmer neustále medzi sebou bojovali, až kým Resorcimento nevytvorilo nové talianske kráľovstvo.“

S dvoma novými civilizáciami, 30 novými náhodnými mapami, deviatimi novými minicivilizáciami, ôsmimi historickými mapami a dvoma novými režimami: Diplomacia a Tycoon. Prvý z nich umožňuje hráčom zmeniť svoju oddanosť iným hráčom počas súťaže, zatiaľ čo kancelária – s nadradenosťou, Deathmatch a Empire Wars – „Age of Empires 3: Firm Edition je navrhnutá tak, aby sa zamerala na hospodársku štruktúru bez posilňovania síl alebo obrany obliehania. “, „Hráči sa sústreďujú na tvorenie.

Predobjednajte si za 8 £ z Knights of the Mediterranean Steam a Microsoft Store.

ICYMI, Cooperative sa konečne dočkal Age of Empires 3. Hráči sa teraz môžu spojiť a zažiť „historické príbehy a ciele založené na príbehoch“, o ktorých viete, že „sú vhodné na spoločné zážitky“, ako aj plné hlasové dialógy a nepriateľskú AI. Z jedného.

READ  Robí ručné prebalovanie a štandardný ručný malinový koláč 800

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close