Zábava

Ako „Armáda zlodejov“ tvorí budúcnosť vesmíru „Armáda mŕtvych“ Zacha Snydera

Po premietaní na Netflixe v máji Ponožka SnyderFilm Zombie Heist „Armáda mŕtvych„Bol rýchlo resuscitovaný na počiatočné ošetrenie.“ O päť mesiacov neskôr,“Sila zlodejov“Čo sa veľmi rýchlo zmenilo na ďalší film a rozšírilo svet skúmaním pozadia bezpečného komika Ludwiga Titera s hercom a režisérom Matthiasom Schweiferom v hlavnej úlohe.

„Armáda mŕtvych“ mala obrovský úspech, kombinovala žánre zombie, akčné a zlodejské; Netflix zaznamenal neuveriteľných 75 miliónov Rodiny členov videli film počas prvých 28 dní. V hlavných úlohách Schweighöfer, Dave Bautista, Ana de la Reguera, Omari Hardwick, Tig Notaro a mnohí ďalší, skupina bola najatá záhadným milionárom menom Bly Tanaka (Hiroyuki Sanada), aby vstúpil do kasína v Las Vegas a vylúpil trezor. Zombie apokalypsa.

Viac od Variety

Prekvapivo, mnoho postáv zažilo zombie-uhryznuté zničenie v čase, keď boli vydané titulky. Schweighöferov Dieter zrejme zomiera mimo obrazovky a postava Hardwicka sa obetuje alfa zombie Zeusovi, aby získal čas na útek do mýtického trezoru Gõtterdämmerung. Ako však dokazuje predslov k „Armády zlodejov“, je možné, aby postavy žili vo franšíze a Snyder dráždi, že vo všetkých troch jeho plánovaných sériách, predbežne nazvaných „Planet of the Dead“.

„Armáda zlodejov“ tlačí zombíkov k priamejšej krádeži a predstavuje nové postavy, vrátane Quentina, lásky Dietera Natalie Emmanuel. Postavy „zlodejov“, za predpokladu, že sú stále nažive vo svete zamorenom zombie, sa môžu objaviť v budúcich častiach a Snyder aj Sweefefer sa šťastne spoja v budúcnosti Dietera a Quentina.

Hovorí s Rozmanitosť, Snyder odhaľuje, akú postavu chce byť priekopníkom z „Armády mŕtvych“ a aké prvky sci-fi môžu fanúšikovia sci-fi vidieť vo vesmíre kín, od časových slučiek po portály do iných oblastí.

Boli tieto filmy plánované v rovnakom čase? Bolo vždy v predslove plánované preskúmať pozadie stravy?

READ  Bude pridaný nový obsah, chýbajú podrobnosti

Ponožka Snyder: Presne tak. Súčasťou toho je skúmanie mýtických koreňov rôznych obranných mechanizmov a pochopenie toho, o čom je Cotterdammerung, a zistenie, prečo je Dieter taký príjemný a prečo uprednostňuje obranu. To je jeho pôvod. Existuje veľa zábavných veľkonočných vajíčok a my sme si užili toľko zábavy pri sadení semien „vojenského“ vesmíru v tomto filme.

Aké to bolo hrať Dietera najprv v „armáde mŕtvych“ a potom v „armáde zlodejov“, aby ste ho dostali toľko von?

Matthias Schwicker: Bly Tanaka Jack a ja sme sa rozprávali o tom, že predhovor ku krivke podtextu k „Armáda mŕtvych“ vyzerá, že rozumiete tomu, kto je a čo je v bezpečnostných schránkach. Celý vesmír pomáha mať tieto studené korene. Teraz s Dieterom poznáte celý príbeh tohto chlapíka. Vieš, čo je Scott [played by Bautista] „Toto je najdôležitejší člen tímu,“ hovorí. Predslov bol skvelý nápad, pretože pomáha „armáde mŕtvych“ rásť a má všetky úžasné vrstvy.

Ako si dal svoju vlastnú pečať „armáde zlodejov“, keď Zack začínal v „armáde mŕtvych“?

Pani.: Keď sme robili „Army of the Dead“, išiel som za Jackom ako každý deň, mal som takéto bláznivé nápady. Jack občas povedal: „To je úžasné, páči sa mi ten nápad“ a iní odpovedali „nie“. [Laughs] Tu sa mi páči možnosť pracovať s Jackom a postavou. Film je na prvý pohľad o láske a zvedavosti a mal by to byť predchodca „Armády mŕtvych“, ktorá má tento skvelý štýl a veľa zombíkov, máte tam chlapíka, ktorý prichádza z druhej strany, je hľadá Quentina. Bola to pozvánka pre moju postavu a povedal som: „Toto je skvelé ihrisko, tak poďme hrať.“

Existujú ďalšie postavy, ktoré by ste chceli preskúmať?

ZS: Myslím, že by bolo veľmi zábavné zistiť, ako sa Dickova postava dostala od suchých výletov helikoptérou v Grand Canyone k riadeniu záchrannej misie zombie. To by bolo zaujímavé.

READ  Stále sú to deti, ale sú tiež najväčšími ovplyvňovateľmi: mnohých z nich zasiahli známe osobnosti aj počtom nasledovníkov.

„Flight of the Dead“ môže slúžiť ako názov tohto spinoffu.

ZS: Naozaj áno. Podporujem „lietadlo mŕtvych“ a je to veľmi dobré.

„Armáda mŕtvych?“ Naozaj Dieter zomrie mimo obrazovky? Je pravdepodobné, že sa vráti?

ZS: Hovorili sme o troch možných scenároch stravovania. Jedným z nich je, že ho zabil Zeus a leží mŕtvy na chodníku. Po druhé, bol uhryznutý Zeusom a je to strašidelný alfa zombie, ktorý beží niekde v nevadskej púšti. Po tretie, nejako vyjednával, bojoval alebo ho Zeus rozptyľoval, aby ho Zeus nezabil. Podľa verša časovej slučky filmu sú možné všetky tri skutočnosti. Ďalšou stopou je, že „armáda mŕtvych“ je v istom zmysle podriadená typovým trópom. Druh „armády mŕtvych“, ktorá na obrazovke nevidí umierať postavu, je vo vesmíre veľmi živý. Otázku, či je živý alebo mŕtvy, by som povedal cez jeho filmový dizajn.

Matthias, akú scénu by si chcel vidieť?

Pani.: Myslel som na to, ak je to zombie, ako sa vysporiadam s Dieterovým krikom? Ale táto postava sa mi, samozrejme, páči, uvidíme, čo sa stane. Na Ivana čaká dievča. Tento víkend som dostal veľa priamych správ: „Aký je koniec filmu? Nie! Čo je s tým dievčaťom?“ Bolo pekné vidieť, že ľudia boli tak emocionálni ohľadom Dietera a jeho osudu. Som nadšený z toho, čo sa deje v Zack’s a ďalej [co-writer] Hlava Shaya Hottona v najbližších týždňoch. Dá mi vedieť, viem to.

Aké ďalšie typy by ste chceli v tomto vesmíre preskúmať?

ZS: Shay a ja hovoríme o živom pokračovaní „Armády mŕtvych“ ako o akčnom sci-fi thrilleri s hororovými prvkami. Ide teda o druh zábavy, možno v jej strede dôjde ku krádeži.

Čo môžete dráždiť o „planéte mŕtvych“ pre tých, ktorí chcú vidieť viac z tohto sveta?

READ  Počas koncertu Čekovský letel prikrývkou: Kolega sa takmer zranil!

ZS: Po prvé, viem, čo chcem vidieť v pokračovaní. Robíme animovaný seriál, ktorý vyjde budúci rok. Animovaný seriál skúma „prečo“ zombie apokalypsy a hlboko skúma, odkiaľ presne zombie pochádzajú. Časové slučky, brány, dvere do iných priestorov, veci takého charakteru sú podľa mňa veľmi hravé. Takže všetky indície, ktoré nám Dieter dáva, sú súčasťou toho, ako pokračujeme v roztáčaní vesmíru „armády mŕtvych“.

Kam sa podľa vás bude uberať „armáda mŕtvych“ v budúcnosti?

ZS: Páči sa mi funkcia kategórie. Filmová časť filmového vesmíru je vzácna a bezprecedentná, že je v popredí a v strede. Rekonštrukcia rôznych typov je naozaj len časť cesty. Toto je veľmi sebauvedomenie. Myslím si, že ako diváci a filmári sme pripravení a vzdelaní. Tešíme sa, že sa budeme baviť so žánrami, ktoré milujeme, a zrekonštruovať ich takmer z filmového uhla pohľadu na seba samého, vďaka čomu sú tieto univerzálne filmy také zábavné. Toto je film pre ľudí, ktorí milujú filmy, bez toho, aby niekoho sklamali v dráme a napätí. Sľubujem, že tam budú zombíci.

Odroda Najlepšie

Prosím zaregistrujte sa Odrodový bulletin. Ak chcete získať najnovšie správy, sledujte nás Facebook, Twitter, A Instagram.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close