Zábava

Ako sledovať Office Race online odkiaľkoľvek

Office Race nasleduje Pata, neambiciózneho kancelárskeho pracovníka. To, čo začína ako prostriedok pomsty, sa čoskoro zmení na jeho vášeň. Nenechajte si ujsť premiéru filmu Pondelok 4. septembra 2023pri 20:00 ET V ten deň Comedy Central. Film sa bude vysielať v USA Paramount+, Sling TVA fuboTV.

Ak cestujete alebo žijete v oblasti, kde tieto platformy nie sú prístupné, bude ťažké si film pozrieť Kvôli geografickým obmedzeniam.

Na prekonanie týchto geografických bariér, Musíte použiť sieť VPN A pripojte sa k serveru v USA. Vďaka tomu získate prístup k Paramount+, Sling TV a fuboTV, takže môžete sledovať The Office Race online odkiaľkoľvek.

Chcete film preskúmať ďalej? Prečítajte si viac informácií. Zaoberali sme sa dôležitými informáciami vrátane hereckého obsadenia, oficiálnej upútavky, dôležitosti používania VPN na jej sledovanie a ukážky toho, čo je pre show pripravené.

Ako sledovať Office Race online s VPN

Ak chcete sledovať Office Race cez VPN, musíte sa pripojiť k americkému serveru a získať prístup k Paramount+. Tu je jednoduchý návod krok za krokom:

 1. Prihláste sa na odber siete VPN Otvorte Paramount+Odporúčame ExpressVPN)
 2. Stiahnite si a nainštalujte VPN na vašom zariadení (zariadeniach).
 3. Spustite aplikáciu VPN a pripojte sa Pre americký server.
 4. Paramount+ Access A streamovať kancelárske preteky.

Prečo potrebujete VPN na sledovanie The Office Race?

Na sledovanie The Office Race potrebujete sieť VPN, pretože Paramount+ je k dispozícii iba v určitých regiónoch USA, Veľká Británia, Austrália, Kanada, Latinská Amerika, Stredný východ, Taliansko, Severské štáty a Albánsko, Andorra, Bulharsko, Bosna, Chorvátsko, Česká republika, Dánsko, Fínsko, Maďarsko, Kosovo, Macedónsko, Čierna Hora, Holandsko, Kosovo, Macedónsko, Čierna Hora , Holandsko, atď. Nórsko, Poľsko, Portugalsko, Rumunsko, Srbsko, Španielsko, Slovensko, Slovinsko a Švédsko.

READ  Medzinárodný filmový festival Transylvánia ocenil Timothyho Spalla celoživotnou poctou

Ak sa pokúsite o prístup k službe mimo týchto určených oblastí bez siete VPN, zobrazí sa chybové hlásenie: „Paramount+ je k dispozícii na vybraných trhoch. Obsah sa líši podľa regiónu a môže sa zmeniť.“

VPN zmení vašu IP adresu Zhoduje sa s akoukoľvek uvedenou oblasťou a poskytuje vám prístup k Paramount+ a jej obsahu.

Odporúčame použiť ExpressVPN. Patrí medzi najlepšie siete VPN na efektívne blokovanie geograficky obmedzených lokalít, ako sú Paramount+, Sling TV a FuboTV.

Získajte ďalšie 3 mesiace zadarmo, keď sa zaregistrujete na 12-mesačný plán ExpressVPN. To je úspora 49 % z ceny 12 na 15 mesiacov! Navyše získate 30-dňovú záruku vrátenia peňazí na vyskúšanie ExpressVPN bez rizika na 30 dní.

Kde sledovať The Office Race

Diváci v USA môžu sledovať The Office Race Comedy Central začiatok 4. septembra 2023. Film bude dostupný aj na streamovanie Paramount+, Sling TVA fuboTV. neočakávane, Dátumy vydania pre Spojené kráľovstvo, Kanadu a Austráliu ešte neboli oznámené. Tu môžete streamovať film:

Streamovacia služba Stanovenie cien Dostupné miesta
Paramount+ 5,99 dolárov mesačne nám
Sling TV 40 dolárov mesačne nám
fuboTV 74,99 dolárov mesačne nám

Ako sledovať kancelárske preteky v Amerike

V Amerike môžete sledovať Office Race Paramount+. Mesačné predplatné Paramount Plus stojí 5,99 USD a noví používatelia majú nárok na 7-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu.

S Paramount+ je k dispozícii aj film Comedy Central a rôzne služby živého vysielania, ktoré zahŕňajú Comedy Central vo svojich ponukách. Poďme sa pozrieť na niektoré z týchto služieb.

 • Sling TV: Comedy Central je súčasťou všetkých plánov Sling TV a stojí 40 dolárov mesačne. Noví používatelia môžu získať 50 % zľavu na svoj prvý mesiac predplatného.
 • fuboTV: Sledovanie Office Race na fuboTV vyžaduje predplatné s plánmi od 74,99 USD mesačne. Noví používatelia si tiež môžu vychutnať 7-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu platformy.
READ  Sony a Warner Bros. Dohoda o obsahu Discovery Extend CEE

Paramount+ je geograficky obmedzený, ale obmedzenia môžete jednoducho obísť pomocou spoľahlivej siete VPN pripojenej k americkému serveru. To vám umožní prístup k celému rozsahu obsahu dostupného na platforme.

Môžete sledovať The Office Race online zadarmo?

Áno, existujú dva spôsoby, ako môžete sledovať Office Race zadarmo. Tu je postup:

V USA ponúka Paramount+ novým používateľom bezplatnú 7-dňovú skúšobnú verziu. Môžete využiť túto skúšobnú dobu. Okrem toho môžete využiť aj 7-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu fuboTV.

Ukážka Office Race

Office Race je americký komediálny film, ktorý sa točí okolo rivality medzi Patom a Spencerom. Po tom, čo vydržala Spencerino nekonečné povzbudzovanie a videla, ako sa jej súperka stáva jej šéfkou, Pat si uvedomí, že je čas zmeniť svoj život. Problém je, že sa rozhodol začať tento prechod 26-míľovým maratónom. Dobiehaš? Bol žalostne nepripravený na ťažké preteky, ktoré ho čakajú.

Film brilantne spriada príbeh stupňujúcej sa konkurencie, keď sa odvíja Patove šialené snahy trénovať na maratón. Od komických extrémnych posadnutostí energetickými nápojmi až po uplakané zlyhania, cesta ukazuje, kam až sa dá zájsť, aby dokázal svoj názor. Uprostred komediálneho chaosu dosahuje rivalita Pata a Spencera neuveriteľné výšky a necháva divákov v napätí, ako Pat plánuje zvíťaziť.

Office Race prináša nielen smiech, ale obsahuje aj niektoré dôležité lekcie. Ukazuje, ako môže posadnutosť dokonalosťou viesť k celkom vtipným situáciám. Súperenie Pata a Spencera je čoraz smiešnejšie a vy sa chystáte na zábavnú jazdu a budete zvedaví, či Pat niekedy vyhrá.

Kancelárskych hercov

 • Beck Bennett ako Bad
 • Joel McHale ako Spencer
 • Kelsey Kramer trénoval B
 • JB Smoove ako Harry
 • Alyson Hannigan ako Pat
 • Erin Hayes ako Rita
 • Kylie Bunbury ako Julie
 • Jeffrey Arendt ako Don
 • Rory Keane ako Aidan
 • Katelyn Carlson ako Kiki
 • Matt Richards ako Dave
 • Carolina Teresa ako Olivia
READ  Slovenský líder stanovil rámec pre predčasné referendum po páde vlády

Kancelársky pretekársky trailer

Záverečné myšlienky

Pripravte sa na zaujímavý a relevantný filmový zážitok na Paramount+ s Office Race v Amerike. Ak ste mimo USA alebo cestujete do zahraničia, VPN je vaše riešenie Vychutnajte si Paramount+ a filmy, nech ste kdekoľvek.

Pre bezproblémový a bezpečný zážitok zo sledovania Odporúčame používať ExpressVPN. Chráni vaše online informácie a poskytuje rýchle pripojenie, globálne pokrytie a neobmedzené sledovanie. S 30-dňovou bezplatnou skúšobnou verziou ExpressVPN sa môžete úplne ponoriť do filmu a preskúmať výhody VPN, všetko podporené spoľahlivou zárukou vrátenia peňazí.

Pridať komentár

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close