Zábava

Bude 4. séria Hannah na Amazon Prime Video?

Od začiatku tretej sezóny ubehli takmer dva roky Hannah Premiéru mal na Prime Video, ak by ste boli zvedaví, či bude Hannah 4. sezóna, niektoré pre vás nie sú dobré správy.

Chystá sa Hannah 4. séria?

Pár týždňov pred treťou sezónou Hannah debutujúci v novembri 2021, tvorca série David Farr odhalil nie Hannah Sezóna 4.

Far mal vždy v úmysle byť úprimný s Entertainment Weekly o rozhodnutí Amazonu neobjednať si štvrtú sezónu. „Ak sa obzriete späť, keď som hovoril o druhej sezóne, hovoril som o tom, ako to potrebuje ‚tretie dejstvo‘. Najprv pochádzam z divadla a vždy mám celú zápletku o tom, ako sa odvíja dráma. V tomto prípade , Cítil som, že tam bol tento veľmi jasný oblúk.

Pri ospravedlňovaní kroku neobnoviť show pre štvrtú sezónu Farr poukázal na to, že každá sezóna show nasledovala inú kapitolu v živote Hannah, pričom tretia séria ukončila jej cestu do dospelosti.

„Máte malú Hannah, ktorá vyrastá, a potom máte dospievajúcu Hannah, a potom je tretie dejstvo koniec jej cesty,“ povedal Farr. „Každá časť cesty zahŕňa jej emocionálne objavovanie rôznych častí samej seba. Zahŕňa to aj veľké objavy, pokiaľ ide o veci, ktoré nepozná, a veci, ktoré nepoznáme, a to je v tejto sezóne veľká pravda. Takže som vždy plánovala.

Niektorí fanúšikovia sa tešili na ďalšie sezóny HannahFarr ukončiť sériu podľa vlastných predstáv je už teraz obrovským požehnaním, pretože nie všetci showrunneri to dokážu. „Verím, že televízia by mala byť dostatočne odvážna na to, aby hrala naplno,“ povedal. „Myslím si, že niektoré predstavenia, samozrejme, zámerne prebiehajú donekonečna, a to je v poriadku, ale myslím si, že je radosť mať oblúk, ktorý poslúchate a pozorujete.“

O čom je Hannah?

televízny seriál Hannah Je o mladej žene menom Hannah, ktorú jej nevlastný otec Eric Heller (Joel Kinnaman) vychoval ako vysoko trénovaného vraha. Keď má Hanna 15 rokov, Erica zabije Marissa Wiegler (Mireille Enos), nečestná agentka CIA, ktorá je odhodlaná zlikvidovať Hannu a ostatných supervojakov vytvorených projektom UTRAX. Hannah je nútená utiecť do sveta sama a musí použiť svoje schopnosti, aby unikla a vyhla sa zajatiu Marisou a jej posádkou.

READ  Slovenské lietajúce auto dostáva zelenú: Čoskoro by sme mohli žiť život Jetsonovcov

Ako Hanna cestuje po celom svete, začína sa dozvedieť viac o svojej minulosti a skutočnej povahe projektu UTRAX. Získava nových priateľov a spojencov, ktorí jej pomáhajú na jej ceste. Hannah je komplexná a presvedčivá postava a séria skúma jej príbeh o dospievaní a témy identity, rodiny a slobodnej vôle.

televízny seriál Hannah Je založený na rovnomennom filme z roku 2011, no v mnohých smeroch rozširuje príbeh a postavy.

Čo sa stalo Hannah 3. sezóna?

Tretia séria sa rozbehne hneď po skončení druhej série, keď sa titulná postava (Esme Creed-Miles) pustila do svojej novej tajnej misie, aby zlikvidovala Eudraxa – zlovestnú vládnu organizáciu, ktorá ju vytvorila a vycvičila na vraha.

Esme Creed-Miles ako Hannah
Esme Creed-Miles ako Hannah

V snahe zničiť Utrox zvnútra a oslobodiť sa z jeho zovretia sa Hannah spojí so svojou bývalou nepriateľkou, bývalou agentkou CIA Marissa Weicklerovou, aby pomohli vysokopostavenému agentovi Utrox Johnovi Carmichaelovi (Dermot Mulroney) v ich misii. Keď sa však Hannah blíži k svojmu cieľu, jej kolegovia mladí vrahovia Sandy (Aine Rose Daly) a Jules (Kiana Kiehl), ako aj nový desivý nepriateľ Gordon Evans (Ray Liotta), začnú byť podozriví a pokúsia sa ju zastaviť. projektu.

Mireille Enos ako Marissa Weickler vo filme Hanna
Mireille Enos ako Marissa Weickler vo filme Hanna

Vo finále série s názvom nespiMarissa a Hannah predstierajú, že sa vzdávajú Pioneerovi, aby získali Maxa (Gabriel Agudike) a jeho súkromný kľúč. Hanna sa prezlečie, aby ochránila Abbasa (Adam Bessa). Sandy je privedená, aby našla a zabila Hannah. Falošná Marissa (Michelle Duncan) verí Terrymu (Cherrell Skeet) a dáva Maxov súkromný kľúč Ethanovi (Sam Swainsbury).

Hannah zabije Abbasových prenasledovateľov, no Sandy nájde Nadiu (Lian Hamo). Jules medzitým nasleduje Sandy na farmu a zabije ju, keď sa odmietne prezliecť. Marissa neskôr zabije Stapletona (Chloe Briery) a jej otca, no podľahne vlastným zraneniam. Posledná sezóna sa skončila presťahovaním Hannah do Bostonu.

Hannino kritické prijatie

Všetky tri sezóny akčnej série boli kritikmi dobre prijaté. Z troch častí seriálu má 2. séria najvyššie kritické skóre Zhnité paradajky. „Pomáhajú silné akcie a skvelá rovnováha HannahDruhá séria skĺzla do smrteľnej, dezorientujúcej priekopy,“ uvádza sa na webovej stránke kritický konsenzus pre druhý ročník šou.

READ  Najlepšie hororové filmy na Netflixe

Akčná dramatická séria získala počas svojho trojsezónneho trvania niekoľko ocenení od rôznych ocenení. v roku 2019 Hannah Nominácia za vynikajúcu kinematografiu za sériu s jednou kamerou na Primetime Emmy Awards. V rokoch 2020 a 2021 získala nominácie za výnimočný úspech v oblasti úpravy zvuku od Motion Picture Sound Editors. Hannah Získal tri nominácie na Critics‘ Choice Super Awards 2021: Najlepší akčný seriál, Najlepšia herečka v akčnom seriáli pre Esme Creed-Miles a Najlepšia herečka v akčnom seriáli pre Mireille Enos.

Kde bola Hannah natočená?

Hannah Natáčané na rôznych miestach po celom svete:

 • Maďarsko
 • Slovensko
 • republika Che
 • Francúzsko
 • Španielsko
 • UK
 • Nemecko
 • Maroko

Tvorcovia show chceli vytvoriť vizuálne ohromujúci a medzinárodný seriál a vybrali si miesta natáčania, ktoré odrážali rozmanitosť Hannahovej cesty. Napríklad v Tatrách na Slovensku sa nakrúcali scény z prvej sezóny odohrávajúce sa v domove Hannah. Scény pre druhú sezónu, odohrávajúce sa v areáli Meadows, sa natáčali v Bramshill House v Anglicku. Scény tretej sezóny sa tiež odohrávajú v Maroku a natáčali sa v Essaouire.

Tvorcovia chceli v predstavení navodiť pocit realizmu, a tak zvolili vierohodné miesta natáčania, ako sa príbeh odohráva. Napríklad scény z prvej sezóny z Poľska sa nakrúcali v Národnom parku Slovenský raj, v skutočnom lese. A scény druhého ročníka v Berlíne sa natáčali v aktuálnom meste Berlín.

Rozmanitosť miest natáčania v Hanne pomáha vytvárať pocit dobrodružstva a vzrušenia v show. Pomáha to zakotviť príbeh v realite, čím sa stáva príbuznejším pre publikum.

Hanna dátum vydania

Hannah Premiéra na Amazon Prime Video 29. marca 2019. Prvá sezóna má 8 epizód, druhá sezóna má 8 epizód a tretia sezóna má 6 epizód. Prehliadka sa skončila spustením poslednej časti streamovacej služby v novembri 2021.

Kde vidieť Hannah

Všetky sezóny televíznych seriálov, Streamovanie na Prime Video v USA vrátane poslednej sezóny. Prvé dve sezóny vysokokonceptového thrilleru sú k dispozícii na streamovanie na Freevi. Nové epizódy relácie si môžete pozrieť aj zakúpením digitálnych kópií na Apple TV+, Google Play a Vudu.

READ  Ellen Page oznámila, že je transrodová, a prijala meno Elliot

nikdy nevidel Hannah Stále? Oficiálny trailer na prvú sériu televíznej show si môžete pozrieť nižšie:

Hannah Trailer k 1. sezóne | TV Rotten Tomatoes

Iné televízne seriály ako Hanna

Ak sa vám páčil televízny seriál Hannah A ak hľadáte podobné relácie s prvkami akcie, špionáže a silných ženských protagonistiek, možno by ste mali zvážiť nasledujúci televízny seriál:

 1. Nikita (2010-2013): Séria je o vycvičenom vrahovi, ktorý sa stane nečestným a pokúsi sa zlikvidovať tajnú organizáciu, ktorá ju vycvičila. Má silnú hlavnú ženskú úlohu a akčné scény.
 2. Žena Nikita (1997-2001): Toto je pôvodná verzia príbehu, ktorý inšpiroval vyššie uvedené Nikita. Sleduje vrahyňu, ktorá pracuje pre tajnú vládnu agentúru.
 3. prezývka (2001-2006): J.J. Abrams, séria sleduje život Sidneyho Bristowa, ktorý tiež pracuje ako dvojitý agent pre zločineckú organizáciu. Je plná špionážnych misií, zvratov a vývoja postavy.
 4. Zabiť Evu (2018-2022): Temná a štýlová séria o nudnom, zručnom a vysoko inteligentnom vrahovi a bezpečnostnom dôstojníkovi MI6, ktorý ju má za úlohu vypátrať. Je známy svojimi zložitými postavami a zápletkou typu mačka a myš.
 5. Modifikovaný uhlík (2018-2020): Hoci sa táto sci-fi séria nezameriava na vrahov, predstavuje svet, v ktorom je možné prepínať vedomie medzi telami. Protagonista, Takeshi Kovacs, je bývalý vojak, ktorý sa stane detektívom vo futuristickom noirovom prostredí.
 6. Američania (2013-2018): Seriál sa odohráva počas studenej vojny a sleduje manželský pár, ktorý sa hlboko skrýva za sovietskymi špiónmi žijúcimi v Amerike. Skúma špionáž, vzťahy a morálne dilemy ich dvojitých životov.
 7. 24 (2001-2014): Rýchla dráma v reálnom čase o protiteroristickom agentovi Jackovi Bauerovi. Je plná akcie, napätia a dejových zvratov.
 8. Opätovať ranu (2010-2020): Séria sa točí okolo jednotky špeciálnych operácií a ich globálnych misií na zastavenie teroristov a odhalenie sprisahaní.

Tieto televízne seriály ponúkajú kombináciu akcie, špionáže a silných, zložitých ženských postáv, takže ak sa vám páčila „Hannah“, budete sa pozerať na uspokojivé sledovanie.

Zdroj: Entertainment Weekly

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close