Technológie

Aktualizácia No Man’s Sky 4.0 bude „plne zameraná“ na spustenie Nintendo Switch

Obrázok: Hello Games

Ambiciózny vesmírny epos je jedným z mnohých titulov, ktoré prídu na Nintendo Switch budúci mesiac No Man’s Sky.

Vydanie hry sa zhoduje s aktualizáciou 4.0 a ak ste zvedaví, čo ešte môže byť pridané, vyzerá to tak, že „centrom“ tejto ďalšej aktualizácie hry bude Switch verzia. Sean Murray, zakladateľ Hello Games, to objasnil v sérii tweetov:

„No Man’s Sky Switch vychádza 7. októbra – to je príliš skoro. The Switch je naše ďalšie veľké vydanie a označuje prechod na No Man’s Sky verziu 4.0. Switch je naša skutočná práca lásky a celý tím sa tomu plne venuje.“ technologický minizázrak.Zamerané na dodávku

„Rok 2022 sa už teraz pripravuje na jeden z našich najrušnejších rokov s Outlaws, Steam Tech, Sentinels, Switch, Mac OS, Leviathan, Expeditions a ďalšími. Zameranie 4.0 je naše vydanie Switch, príležitosť predstaviť úplne novú skupinu.“ hráčov do našej uvítacej komunity. A ešte viac,

Keď sa hra spustí na Switch, hráči Nintenda si ju budú môcť užiť Nový upgrade trpezlivosti – Pridanie úplne novej úrovne prispôsobenia do hry – od prispôsobenia nákladnej lode až po interaktívnych členov posádky.

Jediná vec, ktorá by mohla hráčom Switch chýbať, je multiplayer, ako uvádza oficiálna stránka hry Verzia No Man’s Sky Switch bude zážitkom pre jedného hráča Na začiatku.

Vznesiete sa budúci mesiac do neba v No Man’s Sky? Zanechajte komentár nižšie.

READ  Úspešná reforma vzdelávania si vyžaduje prístup zdola

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close