Technológie

Simulátor Powerwash a Endling – Nulová interpunkcia

Tento týždeň nulová interpunkciaYadzi recenzie Simulátor Powerwash A Záver: Zničenie je večné.

Chcete pozerať nulovú interpunkciu bez reklám? Prihlásiť Se Eskapista + Podporte svojich obľúbených tvorcov obsahu ešte dnes!

drahá So slovom „simulátor“ v názve je nudná neformálna úloha založená na úlohe a absolútny nedostatok NPC je zameraná na tých, ktorí chcú zostať sami pri prehliadaní nových HDMI káblov – áno, je to otcovská hra. Nie je to hra po otcovi, ako je definovaná v mojej recenzii Hardcox Sheepshaker, pretože Powerwash Simulator nemá žiadny prvok fantázie, pokiaľ nerátate fantáziu o založení úspešného malého podniku v dnešnej ekonomike. Ale je to hra, do ktorej som minulý týždeň strávil najviac času, takže si myslím, že ju recenzujeme. Nemôžem si pomôcť, som otec. Prišlo mi to ako stelesnenie dobrej poctivej práce a zadosťučinenia z dobre vykonanej práce. Rovnakým spôsobom Home Depot zablúdi s vôňou čerstvých pilín a ťahá ma do sekcie elektrického náradia. Ide teda o hru z pohľadu prvej osoby, v ktorej sa v každej úrovni premietate pred budovu alebo vozidlo takej veľkosti a zložitosti, ktoré sa javí ako v bode nula sopečnej erupcie, a máme tu vysokotlakový vodný sprej. Posunúť sa môžeme len vtedy, keď sa skutočné farby znovu rozžiaria a vyčistíme všetku špinu, ktorá sa hrala na obyvateľoch Pompejí v zaujímavom historickom portréte.

No, v skutočnosti nemusíme vyčistiť všetku špinu, akonáhle získame 99% zľavu na jednotlivý komponent, hra sa ozve „Ping! Ping, to zvládne. Prejdite na ďalší krok.“ rozdiel medzi 1 % za malú vec a 1 % za veľkú vec. 1 % , nevidíte, že spätné zrkadlo je špinavé ako dva pixely, takže ho budete musieť striekať znova a znova, aby ste dosiahli dokonalé čistý vzhľad ako černoch v 60-tych rokoch, ktorý miluje ľudské práva. Medzitým, ak robíte veľkú stenu alebo terasu, budete mať niekoľko ďalších štvorcových Zvyčajne to pingne, keď sú údery a dáva mi to ocko športové modré gule . Vlastne si užijem ten posledný kúsok. Zostrihám to do smiešnych tvarov. Konečne si oholíš celú bradu a nájdi si chvíľu, aby si hravo videl, ako vyzeráš s Hitlerovými fúzmi. Ako vieš. Tu je môj jeden herný problém s Powerwash Simulatorom. Nejde o zložitý mechanický dizajn. Ukazuješ na špinavú vec, kým všetka špina nezmizne. Príležitostne sa dá odolnejšia škvrna vyriešiť tak, že chvíľu ukážete na špinu. Neexistuje žiadny časovač, hádanky ani výzva, ktorá by prekonala úroveň bez toho, aby ste podľahli ohromnej túžbe zastaviť sa a vycikať sa.

READ  Maloobchodná krabica Google Pixel 6A má mať nový dizajn podobný Pixelu 6

Rovnako ako v prípade dnes už klasických detailov čistenia čriev je však na metodickom čistení veľkého objektu niečo veľmi pohlcujúce a zenové a nie som si istý, či môžem povedať, že Powerwash Simulator ukradne svoj trón ako princ upratovacích hier. Myslím si, že VCD je veľmi intuitívne, že veľká násilná červená krvavá škvrna na podlahe sterilného vesmírneho laboratória vyniká spôsobmi, ktoré dva štvorcové palce obleku nepasujú na štrkovú dráhu a nevyžaduje špeciálne tlačidlo. Všetka špina, ktorá zostala, je žiara ako zo Spider-Manovej rádioaktívnej plachty. Ale Powerwash Simulator vyťahuje všetky malé zmyslové detaily zvukových a vodných efektov, ktoré mu dodávajú takú uspokojivú príťažlivú bublinkovú fóliu. Keďže som tak dlho žil v Kalifornii, cítim sa inštinktívne vinný, že to hrám. Po úplnom odstavení dvojposchodového domu som si myslel len: „Sakra, takto som spotreboval asi polovicu ročných zrážok v štáte. Deti si budú počas najbližších týždňov pripravovať vlastnú ovsenú kašu s ľudským pľuvancom. Našťastie sa mi podarilo utíšiť svoju vinu hraním našej ďalšej diskusnej hry Endling (hrRH) Extinction is Forever.

Neoficiálne pokračovanie hry Powerwash Simulator zobrazuje svet, v ktorom má každý dobre zavlažovaný trávnik. Všetko začína ohňom, hráme tehotnú líšku, ktorá sa snaží vyhnúť ohňu pohybom doprava. Takže som sa spočiatku obával, že to bude jedna z tých jednorozmerných naratívnych nezávislých hier v štýle limbo, kde je jedinou hrou vydržať, kým vám neodpadne posledná končatina, ale po prológu sme boli nadšení. Rozvíjajte tiež schopnosť odbočiť doľava na lineárnych cestách. A kontroverzne urobte zákruty na rôznych lineárnych cestách. Pomaly to končí: ničenie je večné, nápady ako teplá civilizácia spaľujete neobnoviteľnými zdrojmi paliva. Herný režim je akousi hrou s mikrootvoreným svetom s jediným trvalým cieľom, a to zabezpečiť pre vaše tri deti, ktoré nemôžu získať prácu v Whole Foods. Ak sa ubezpečíte, že sa do svojej jaskyne vrátite pred úsvitom a po skončení každej päťminútovej noci, zlí muži sa budú snažiť uspokojiť dopyt po módnych šatkách v apokalyptickom svete.

READ  Temný sci-fi horor Scorn dostáva nové herné video

Chlapče, je škoda, že si premárnil všetok kyslík za tento mesiac na hry s divokými zvieratami. Jednoduchý cieľ nájsť jedlo pomocou všetkých zdrojov v blízkosti domova umožňuje hernému svetu prirodzene sa rozširovať a hra je skvelá v narážaní na veci prirodzene bez veľkého smerovania – málo naučiteľných momentov. Na pozadí rozprávania sú detaily, kde vaše šteňatá získavajú nové schopnosti a vidia všetky úžasné spôsoby, ktorými sa im ľudská civilizácia rúca na ušiach. Hra má jednu alebo dve pretrvávajúce nepríjemnosti – vaše mláďatá s vami nedokážu držať krok, keď šprintujete, takže čakanie, kým dobehnú, bolo otravné, ale ani ja som si tým nebol istý. Treba ich veľmi pozorne sledovať, pretože niektoré nebezpečenstvá, ktoré im skutočne hrozia, nevyplávajú často na povrch a nerád obviňujem rodičov helikoptér. Bolo to nepríjemné vždy, keď som musela začať celý deň odznova, pretože som pred svitaním urobila jednu malú chybu a lovec ľudí mi vystrelil maternicu skôr, ako som sa dostal k prvému „o“ v slove „ups“. Prísny trest za relatívne malé zlyhania však môže byť súčasťou hry.

A je to hra o body. V trochu nepríjemnej miere. Ďalšou oblasťou, v ktorej Kindling: Distinctly Furrier poráža Straya, je to, aký veľký je stres z krvácania z nosa. Nebudem zachádzať do spoilerov, povedzme, že toto nie je ten druh varovného environmentálneho príbehu, ktorý ukazuje, ako Captain Planet udiera majiteľa továrne do kuliov. Niektorí to môžu obviňovať, že je to kázanie, ale ako som povedal, žijem v Kalifornii a momentálne nie som v plameňoch, pretože ma dosť polieva pot úzkosti, takže určitá tvrdosť je oprávnená. Ale znova, nie som si istý, či hra odo mňa niečo očakáva. Mám tri nádrže a bicykel, ktorý ešte občas využijem a nemám problém. A správy stranou, Ending’s Ending opíšem ako… Teda, Ending’s Ending je neuspokojivý. Zámerne, ale predsa. Posledným záverom je, že všetka práca, ktorú som vložil do dokončenia hry, nebola dôležitá, pretože všetko bolo od začiatku zmätené. Áno, ďakujem, viem. Každé ráno sa zobudím a uvedomím si, že som stále nažive, a pomyslím si: „No, z toho mám zlú náladu.

READ  Kópia Super Mario Brothers, NES Just, opäť prekonala svetové rekordy

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close