Veda

Aktualizácie koronavírusu: Metro Health hlási ešte jednu smrť koronavírusom


Tento článok bude bCelý týždeň sme boli aktualizovaní o počty prípadov koronavírusu a ďalšie informácie, ktoré potrebujete vedieť o pandémii v San Antoniu.

26. september

Jedna nová smrť: Metropolitná oblasť zdravia v San Antoniu hlásil v sobotu jedno úmrtie a 100 nových prípadov COVID-19. To zvyšuje počet obetí v okrese Bexar na 1 074 a počet pozitívnych výsledkov testov na 54 295 od začiatku novej pandémie koronavírusu v polovici marca.25. september

READ  Dvojbitový motor poháňaný zapletením a miestnymi meraniami

Počet prípadov koronavírusu v San Antoniu sa v piatok zvýšil o 224, čím sa celkový počet v kraji zvýšil od začiatku pandémie na viac ako 54 000. Starosta Ron Nirenberg nehlásil žiadne nové úmrtia. Počet obetí v kraji je 1 073, pričom celkový počet prípadov je 54 195.

24. september

Päť ďalších úmrtí na COVID-19: Informoval o tom Metropolitný zdravotný obvod 177 nových prípadov nového koronavírusu v okrese Bexar vo štvrtok, O 22 viac ako 155 hlásených v stredu. Vo štvrtok bolo tiež hlásených päť úmrtí, ku ktorým došlo za posledné dva týždne, a počet obetí mesta sa zvýšil na 1 073.

23. september

Aktualizácia čísel COVID-19: Úradníci spoločnosti Metro Health v stredu nehlásili žiadne nové úmrtia spojené s koronavírusmi, pretože prípady a úmrtia celkovo pokračujú v stabilnom klesajúcom trende v San Antoniu.


Vyskytlo sa 155 nových prípadov koronavírusu, mierny zdvih z víkendu – čo podľa úradníkov môže byť sviatok Sviatok práce – ale stále ďaleko od správ o viac ako 1 000 nových denných prípadoch, ku ktorým došlo začiatkom leta.

Začína sa hromadné týždenné testovanie: Bol to prvý deň novej rutiny v nezávislej školskej štvrti Somerset: vyvinuté hromadné testovanie na koronavírus od Community Labs, neziskovej organizácie so sídlom v San Antoniu, ktorá sľubuje schopnosť spracovať tisíce testov denne s výsledkami dostupnými do 24 hodín. Školský obvod juhozápadnej župy Bexar súhlasil s demonštráciou systému v nádeji, že pilotný program urýchli návrat k výučbe v triedach na jeho siedmich školách.


READ  „Potrebujeme nájsť liek“: zdĺhavá prosba popredného svetového výskumníka Covid

22. september

Aktualizácia čísel COVID-19: Šesť ďalších ľudí v okrese San Antonio a Bexar zomrelo na nový koronavírus, najviac za takmer dva týždne, uviedli v utorok úradníci.

21. september

Aktualizácia čísel COVID-19: Úroveň rizika pre koronavírus vstúpil do „bezpečnej zóny“ v San Antoniu v pondelok umožňujúce znovuotvorenie rôznych mestských služieb a zariadení, minimálne v obmedzenej miere.

20. september

Aktualizácia čísel COVID-19: Mesto hlásil v nedeľu nevybavené prípady 2 473 prípadov COVID-19, čím sa celková suma okresu Bexar od začiatku pandémie zvýšila na 53 341, uvádza sa v dennej aktualizácii koronavírusov z informačného systému Metropolitan Health District.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close