Aston Villa 1-1 v Newcastli: Hlavička 94. minúty Jamala LaSalleho získava opäť bod pre Macbetha | Futbalové správy

V hlavičke stopéra Jamala Lacellusa zvíťazil Newcastle 1: 1 s Aston Villa v parku St James.

Zdá sa, že vlastný gól Siren Clarke v 86. minúte dal Ville tri body, kým kapitánska hlavička v 94. minúte v Newcastle nezískala bod pre Steva Brucea.

Vďaka tomu sú hostitelia na 16. mieste tabuľky, hoci od dropovej zóny majú teraz dva body jasné, zatiaľ čo strana Deana Smitha je deviata.

Ako Newcastle získal dramatický bod proti Ville

Newcastle potreboval upokojujúcu výhru bez toho, aby vyhral štyri ligové zápasy, v jednom rozbehu ich zaznamenali poklesy pod tri body v nesprávnom čase sezóny.

Obrázok:
Gratulujeme Jamalovi Lacellesovi po obnovení bodu v Newcastle ekvalizérom v 94. minúte

Villa Menhail bol opäť bez svojho vplyvného kapitána Jacka Graylisha, ktorý chýbal pre chorobu a diváci zaznamenali v neprítomnosti Anglického reprezentanta iba 21 výhier v 21 zápasoch.

Obidve strany sa však v prvom polčase mohli chichotať a uzavrieť s hráčom sivej fantázie a nemuseli ísť o žiadnu zmysluplnú útočnú hru.

Aston Villa oslavuje po tom, čo odvrátené úsilie Ollyho Watkinsa otvorilo skóre v St. James '.  Park
Obrázok:
Aston Villa oslavuje po obhajobe Newcastlu, hlavička Sierry Clarka Allieho Watkinsa je rozptýlená na webe

Pre zranených Bertranda Drewa – Tresqueta a Anwara L. Kasiho – jedinou príležitosťou, keď bol brankár pred polhodinou pred výmenou prihrávok na pravej strane šestnástky vyzvaný k akcii, bol tvrdý zásah do dlaní bývalého Stinga Martina Dubrovku.

Druhá tretina, keď bol Villa posunutý do bodu obratu, však sledovala podobný vzorec, keď sa Ezri Gonza priblížil s jasným titulom, zatiaľ čo Newcastle sa často snažil do prestávky chytiť súperov.

Tímové správy

Newcastle minulú nedeľu zmenil tím, ktorý vo West Brom remizoval 0: 0, čím nahradil Dwighta Gayleho Jeffom Hendrickom.

Medzičasom je mladík Jacob Ramsay späť v základnej zostave Aston Villa a prichádza v strede poľa za Morgan Sanson.

READ  Academy 93 International, Achievement 238 Doc Features Oscar | Novinky

Matt Target nechtiac smeroval do stredovej brány Isaaca Haydena, kým Joelton nedokázal vychytať spoluhráča v šestnástkovej šestnástke a šikovným obratom si tak dal priestor v šestnástke.

Jacob Murphy bol veľmi blízko a otvoril skóre zápasu do siedmich minút, ale otočil sa a otočil mu, aby získal trochu priestoru v šestnástke, pretože striedajúci hráč nebol schopný dosiahnuť svoj cieľ a zmaril jeho pokus o tyč.

Na severovýchode však došlo k neskorej a neskorej hre, keď prvý Olly Watkins dostal hlavičku k ľavému krídlu, ktorého cieľ nazval cieľ, lopta akosi skončila v sieti, a to prostredníctvom veľkého odklonu od Clarka, ktorý dostal domáci gól. .

Rovnako ako si Villa myslela, že pre zisk výhry urobili dosť, Lacelles strelil gól, ktorý sa ukázal ako rozhodujúci na konci kampane v štvrtej minúte zastavenia, keď bol Murphyho center zastavený prudkou hlavičkou.

Doon Struggles Continue – Apta Statistics

• Newcastle vyhral iba dva zo svojich posledných 17 zápasov Premier League (T5L10), pričom tri od roku 2011 absolvoval po prvýkrát).
  • Iba Sheffield United (22) nedokázal skórovať v prvej polovici viacerých zápasov Premier League v tejto sezóne ako Newcastle United (21).
  • Sierra Clarke sa stal prvým hráčom, ktorý strelil vlastný gól v tíme, za ktorý predtým pôsobil v Premier League, po Pablovi Jabalettovi v apríli 2018 za West Ham proti Manchestru City.
  • Za posledné štyri sezóny nedokázali Wilson – Bournemouth (august 2017 – júl 2020) a Newcastle (september 2020 -) vyhrať 24 z 28 zápasov Premier League, ktoré reprezentovali. Z týchto klubov (W4 D5 L19), Macbethovci, stratili v tejto sezóne sedem (D3 L4).
  • Iba Crystal Palace (13) strelil za posledných 15 minút viac gólov v Premier League než Newcastle (12) v tejto sezóne.
READ  EURO 2022 žien UEFA: TV, prenosy | UEFA Women's Euro

Čo povedali manažéri

Šéf Newcastlu Steve Bruce: „Je pred nami ešte dlhá cesta. Dickleyov kúsok ešte na nás neprišiel, takže sa máme na čo tešiť.

„Pokiaľ vieme, budúci týždeň musí byť veľká a veľká hra, ale zostáva ešte 10, 11 zápasov, všetko je ešte potrebné odohrať.

„Zoskočili po strašnom góle, s ktorým súhlasili. Spôsob, akým dnes večer chodili po svojich …

„Myslel som si, že máme o niečo lepšiu stránku a väčšie šance. Bolo by to hrozné, keby sme niečo zo zápasu nedostali.“

Náhľadový obrázok

0:23

Steve Bruce hovorí, že porážka mohla byť na jeho strane v Newcastle strašná po tom, čo doma Aston Villa držala remízu 1: 1.

Šéf Aston Villa Dean Smith: „V 89. minúte to vypadlo z skórovania ako dvaja.“

„Mali sme šťastie, že sme dali gól, ale určite si ich vezmete, a potom sa musíme ísť pozrieť na zápas.“

„Mali sme veľkú šancu získať tri alebo štyri V, ísť a dohrať zápas 2: 0. Pokazili sme to a potom sme pokazili nejaké povolenia a oni do 10 sekúnd skórovali, takže sme sklamaní.“

0:26

Vedúci tímu Aston Villa Dean Smith verí, že remíza v Newcastle bola 1: 1.

Muž zápasu – Matt Target

Aj keď bol Villa v tejto sezóne celkovo obrovský pokrok, žiadny hráč sa nestretol s krajným obrancom Mattom Targetom a v parku St. James ‚ho opäť predviedol.

Docketta perspektívy Newcastlu zriedka rušili a ponúkol obchod, ktorý by sa neustále posúval vpred. Je škoda, že sa jeho spoluhráčom nepodarilo získať žiadnu z jeho loptičiek v šestnástke.

Čo bude ďalej?

Newcastle čelí v sobotu 20. marca o 20.00 h protestujúcim kolegom Brightonom v Amexe.

Sobota 20. marca o 19:30 hod.

Kop o 20:00 hod.

Villa bude medzitým čeliť Tottenhamu vo Villa Parku v nedeľu 21. marca o 19.30 h. Oba zápasy budú živé. Sky Sports Premier League.

Nedeľa 21. marca o 19:00 hod.

Kope o 19:30 hod.