šport

Badgers Dylan Holloway nájde hudobnú stránku po dlhej neprítomnosti na World Juniors | Vysoká školaDylan Holloway z Kanady odhlásil minulý utorok USA v treťom kole majstrovských titulov majstrovstiev sveta juniorov Bretta Ferreta.


Jason Franson, kanadská tlač


TODD ​​D. Milevskij

Ak strávite viac ako 50 dní mimo domova, v hoteli nájdete množstvo jedinečných otvorov na objavovanie, ktoré čakajú na ďalší ľad.

Podobne 70 týždňov po odchode z mužského hokejového tímu Wisconsinskej univerzity sa minulý týždeň vrátil do Madisonu center Dylan Holloway s novými zručnosťami z juniorských majstrovstiev sveta.

V jeho športe došlo k nárastu počas tréningov s kolegami z prvého kola draftu NHL, ale viac času venoval práci na niektorých objavujúcich sa záľubách.

Jeden pokus bol veľmi úspešný: tím Hockey Canada hrával v salóniku na gitare, takže Holloway zobral niekoľko piesní. Teraz môže hovoriť o „Fast Car“ od Tracy Chapman, „Tennessee Whisky“ od Chrisa Stapletona a „Send Me“ od Rusted Root.

Iný, nie až tak veľmi.

„Snažil som sa prečítať knihu,“ povedal Holloway. „Nikdy som nečítal knihu a neviem, ako dlho to trvalo. Dostal som sa cez ňu do trištvrte roka, a tým som bol hrdý.“

Holloway nie je jediný, kto sa vracia k jazvecom zo sveta juniorov. Takže pravicový brankár Cole Covefield a manažér zariadenia Nate Lobain priniesli späť zlaté medaily z tímu USA, ktorý vo finále porazil Holloway a Kanadu.

READ  Serena Williamsová čoskoro oznámila svoj odchod z tenisu

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close