šport

Barlow, Petrovsky a Gowre si užívajú veľké noci vo Windsore

Obsah článku

Colby Barlow a Sarvak Petrovsky zaznamenali hetriky, keď Owen Sound Attack v stredu večer porazil Windsor Spitfires 6-3 v centre WFCU.

Reklama 2

Obsah článku

Barlow predĺžil svoju gólovú sériu na päť zápasov, čo je najdlhšia súčasná séria v OHL. V týchto piatich zápasoch má osem bodov a teraz ich má v sezóne 15, je druhý v lige za Francescom Arcurim z Kingstonu.

Medzitým Petrovský nezostal pozadu v tomto bleskovom tempe so siedmimi gólmi v posledných piatich zápasoch. Po pomalom štarte má Minnesota Wild teraz deväť rokov.

Deni Goure z neďalekého Grande Pointe zaznamenal v súťaži štyri asistencie a v ročníku má na konte 32 bodov.

Oba tímy vstúpili do zápasu ako druhé a tretie v Západnej konferencii.

Vďaka výhre si Owen Sound polepšil na 14-7-0-0, zatiaľ čo Spitfires klesli na 12-5-3-0.

V úvode strelil Owen Sound štyri nezodpovedané góly.

Reklama 3

Obsah článku

Petrovského prvý marker prenasledoval Thomasa Saffa a Tomislava Brennana, kým našiel Slováka letiaceho po krídle. Vypichol Mathiasa Onusku 1:55 do zápasu.

V druhej tretine prelomil ľad Barlow gólom v presilovej hre po tom, čo Caleb Lawrence našiel kapitána náhlou prihrávkou krížnym švom.

O deväť sekúnd neskôr vnikol Petrovský do pásma a prečkal širokého obrancu, aby prestrelil svoj druhý gól.

Ďalej bol na rade Barlow.

Jedna z top-ranked vyhliadok pre budúci letný draft National Hockey League ukázala rýchle uvoľnenie po obrate, ktorý vytvoril Gaurinov forček a bleskovej prihrávke Matthewovi Babišovi na 4:0 s Barlowom nestrácajúcim čas.

Reklama 4

Obsah článku

Hlavný tréner Spitfires Marc Savard vypísal timeout a jeho tím odpovedal.

Ethan Miedema dostal na palubovku Windsor gólom v presilovej hre a po prvý raz v zápase prekonal Nicka Senarda.

Po chvíli Barlow požiadal o klobúky.

Rodák z Orillie vytiahol puk z davu na hranici siete, potom ho trpezlivo pretiahol cez bránkovisko, kým ho prekopol cez Onusku.

Po 40 minútach viedol Owen Sound 5-1 a zobral hru do svojich rúk.

Spitfiry však nešli potichu. Teraz sa domáci pustili do práce s Joeym Costanzom v sieti.

Nováčik a výber v prvom kole Anthony Cristoforo odštartoval Claws svojou druhou sezónou v čase 5:12 tretej pred Meedema, ktorý strelil svoj druhý presilovkový marker v zápase a priviedol Spitz k páru gólov.

Reklama 5

Obsah článku

Senard musel zostať ostrý, keď to Windsor nalial a prekonal Owena Sounda 17:6.

Windsor stiahol svojho brankára s tromi minútami hry a Petrovski zakončil do prázdnej brány za asistencie Barlowa a Gowreho.

Senard predviedol 30 zákrokov pri 33 strelách v hre, Onuska zastavil 17 z 22 striel, ktorým čelil, a Costanzo s úľavou zastavil všetkých päť striel, ktorým čelil.

Útočný nováčik Tomislav Brennan pridal rýchlo rastúceho rozohrávača s dvojicou asistencií. Rodák z Ottawy z roku 2021 a výber z deviateho kola má na konte deväť bodov v 13 zápasoch.

Windsor prehral druhýkrát v regulácii v centre WFCU.

Owen Sound drží svoj program na ceste ešte jednu hru, pretože tím najbližšie cestuje do Guelph Friday na rande s bojujúcim Stormom. Zhadzovanie puku v Sleeman Center je nastavené na 19:30

READ  WTP rastie v severnom Nemecku

    Reklama 1

komentáre

Postmedia sa zaviazala udržiavať živé, ale občianske fórum na diskusiu a vyzýva všetkých čitateľov, aby sa podelili o svoje názory na naše články. Kontrola komentárov môže trvať až hodinu, kým sa objavia na stránke. Udržujte svoje komentáre relevantné a rešpektujúce. Povolili sme e-mailové upozornenia – teraz dostanete e-mail, ak dostanete odpoveď na komentár, vo vlákne komentárov, ktoré sledujete, alebo ak vás používateľ sleduje v komentároch. Náš príchod Sociálne usmernenia Ďalšie informácie a podrobnosti o tom, ako sa opraviť Email systémov.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close