Technológie

Black Friday iPad Live Blog: Naše tipy na najväčšie úspory iPad Pro, Mini a Air práve teraz online

Aktualizovať

Vieme, ako to je: S kúpou iPadu čakáte na Čierny piatok, ale počkajte až po udalosti v nádeji na lepšiu ponuku.

Teraz už máme za sebou Cyber ​​​​Weekend – v skutočnosti čoskoro zasiahneme Cyber ​​​​Pondelok – takže ak ste si ho ešte nekúpili, teraz je čas stlačiť tlačidlo objednať. Určite nechcete riskovať, že okolo vás prejdú skvelé ponuky.

Dobrou správou je, že všetky vyššie uvedené ponuky sú stále dostupné. Budeme sa naďalej obzerať a informovať o tom, ak sa objavia ďalšie úspory.

Keďže modely 9. a 10. generácie sú súčasťou produktového radu Apple, cenovo dostupnejší koniec spektra iPadov je momentálne trochu preplnený.

Takže, ktoré by ste si mali vybrať? Nový model 10. generácie odstraňuje staré rámy svojho predchodcu v prospech dizajnu celej obrazovky a 10,9-palcového Liquid Retina displeja a získava podporu vďaka čipu A14 Bionic.

Nový čip ponúka 20-percentný nárast výkonu CPU a 10-percentné zvýšenie grafiky v porovnaní s predchádzajúcim modelom 9. generácie, ktorý mal 10,2-palcový displej a čip A13 Bionic.

Pokiaľ ide o pripojenie, iPad 10 má skôr USB-C než Lightning port a podporuje Wi-FI 6 pre rýchlejšie pripojenie. Modely Cellular sú kompatibilné s 5G a nový iPad s novým Magic Keyboard Folio.

To všetko znie skvele, no má to háčik. Ak ste čakali, že nový iPad bude stáť rovnako ako jeho predchodca 329 USD/369 £, budete sklamaní. Netreba dodávať, že základný model 64 GB Wi-Fi sa predáva za 449 $ / 499 GBP, čo je výrazne viac.

Čierny piatok však túto cenu trochu znížil: v Spojenom kráľovstve môžete ísť iPad 10. generácie môžete získať za 469 £ (otvorí sa na novej karte)A ja somV USA si ho môžete objednať z Best Buy za 426 dolárov (otvorí sa na novej karte).

READ  Apple uznáva problémy s iOS 14 a watchOS 7.

Musíme povedať, že model 9. generácie, ktorý stále vyzerá skvele, má viac úspor – Aktuálne 309 £ vo Veľkej Británii na Amazone (otvorí sa na novej karte) A Len 270 dolárov v USA pri Best Buy (otvorí sa na novej karte) — ale zľava na 10. gen (ktorý bol vydaný len minulý mesiac) by vám mala dať aspoň nejaký podnet na zamyslenie.

(Obrazový kredit: Apple)

Vieme, že ste tu pre ponuky iPadov, ale možno by ste chceli vedieť aj to, že v tejto kybernetickej sezóne sme zaneprázdnení hľadaním najlepších úspor na MacBookoch. Navštívte náš živý blog, kde nájdete najlepšie ponuky na modely MacBook Air aj MacBook Pro.

Black Friday ponuky MacBook Pro

(Obrazový kredit: Apple)

Bežnou sťažnosťou na iPady je, že modely základnej úrovne sa nedodávajú s veľkým úložným priestorom (až 64 GB) a že musíte zaplatiť viac, aby ste získali viac možností. Našťastie, s externým SSD si s tým do určitej miery poradíte – k obsahu z neho (modely, projekty atď.) sa dostanete pomocou aplikácie Súbory.

Všetky súčasné iPady Apple až na jeden majú port USB-C (externý je 10,2-palcový model deviatej generácie), takže pripojenie disku je rovnako jednoduché ako pripojenie kábla. Amazon USA a Amazon UK majú veľa SSD CyberStorage – našli sme to Amazon UK má model Essential X6 2TB USB-C (s rýchlosťou čítania až 800 MB/s) len za 106,99 GBP, čo je pokles oproti odporúčanej cene 211 GBP. (otvorí sa na novej karte).

Crucial X6 SSD

(Obrazový kredit: Dôležité)

Najlacnejšie ponuky iPadu Cyber ​​​​Weekend budú nevyhnutne na modeloch Wi-Fi, ale vieme, že niektorí z vás chcú slobodu založenú na údajoch a mať stôl s mobilnými funkciami.

Ak ste jedným z týchto ľudí a ste v USA, stojí za to zastaviť sa na webovej stránke Walmartu, kde nájdete ponuky na iPad Airs na rok 2020 a 2022.

Starší model lacnejšia možnosť – 569 USD (pokles zo 679 USD) vám prináša 4. generáciu mobilného iPadu Air so 64 GB úložného priestoru (otvorí sa na novej karte). Vnútri je zastrčený bionický čip A14, takže rozhodne nejde o žiadneho flákača.

Ak ste ochotní minúť ďalších 100 dolárov, iPad Air 2022 s 5. generáciou M1 a 64 GB úložného priestoru za 669 USD (pokles zo 749 USD) (otvorí sa na novej karte).

iPad Air 2022

(Obrazový kredit: Apple)

Amazon UK znížil cenu 12,9-palcového iPadu Pro s M2 na rok 2022 (AKA najväčší a najlepší iPad, ktorý si môžete kúpiť) na ešte výraznejších 1 999 £. (otvorí sa na novej karte). Na tom, že za tablet je to veľa peňazí, nie je nič zlé, no ak vás láka práve toto, akákoľvek zľava je lepšia ako nič.

Apple iPad Pro M2

(Obrazový kredit: Apple)

Puzdro na klávesnicu nie je v žiadnom prípade nevyhnutným nákupom iPadu – veľa ľudí sa bez neho zaobíde – ale ak uvažujete o svojom tablete Apple ako o náhrade za laptop alebo ho chcete používať na príležitostné písanie, je to dobrá investícia.

Amazon má v súčasnosti toto puzdro s klávesnicou Logitech Slim Folio iPad len za 49,99 GBP (pokles z 89,99 GBP) (otvorí sa na novej karte)a je kompatibilný so „štandardnými“ modelmi 7., 8. a 9. generácie. Žiadny touchpad, ale chyťte si Bluetooth myš a nebude problém.

Puzdro na klávesnicu Logitech iPad

(Obrazový kredit: Logitech)

Toto je skvelá vec o „štandardnom“ iPode deviatej generácie – Znížené z 330 USD na 270 USD v Best Buy v USA (otvorí sa na novej karte) (To je úspora 60 dolárov, fanúšikovia čísel). No, nemá celý dizajn obrazovky ako ostatné modely, ale získate 10,2-palcový Retina displej, čip A13 Bionic a 64 GB úložného priestoru. Znie to dobre.

Najlepší tablet na hudobnú produkciu: Apple iPad

(Obrazový kredit: Apple)

(otvorí sa na novej karte)

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close