Technológie

Box Art Brawl: Punch-out!! | Nintendo život

Obrázok: Nintendo Life

Ahojte a vitajte pri ďalšom vydaní Box art boj!

Predtým, ako sa pustíme do tohtotýždňového plazenia, zamyslime sa nad tým, ako sa veci pokazili Naposledy. Pozreli sme sa na uvádzací titul GBA F-Zero: Maximálna rýchlosťpostavil Severnú Ameriku a Európu proti Japonsku. Prekvapivo, zatiaľ čo japonský variant je sám o sebe celkom cool, zdá sa, že väčšina z vás uprednostňuje priamočiarejší prístup k západnému dizajnu. V súlade s tým získali zlato Severná Amerika a Európa so 67 % hlasov.

Tento týždeň odhodíme NES Classic Udierajte a tlačte!! Do ringu za poriadny boj. Prvýkrát zverejnený pre verejnosť v roku 1987 Mike Tyson’s Punch-Out!!Hra v skutočnosti prišla do Japonska začiatkom toho roku ako špeciálna zlatá edícia, dostupná pre konkurentov na Famicom Disk System. Famicom Golf: Turnaj na ihrisku v USA. Keď licencia na používanie Mikea Tysona vypršala, Nintendo reštartovalo hru pomocou alternatívnej postavy menom Mr. Dream.

Budeme sa pozerať na všetky tri verzie tohto vydania Box Art Brawl, takže si nasaďte boxerské rukavice a nižšie zahlasujte za svojho favorita!

Nezabudnite odovzdať svoj hlas v ankete nižšie; Najprv sa však pozrime na samotné dizajny box artov.

Mike Tyson’s Punch-Out!!

Mike Tyson's Punch Out!!
Obrázok: Nintendo

Pôvodné verejné vydanie Punch-Out!! Minoru Arakawa, bývalý zakladateľ a prezident NoA, umiestnil Mikea Tysona na prednú obálku po tom, čo sa zúčastnil boxerského zápasu s Tysonom. Hovorí sa, že jeho schopnosti naňho tak zapôsobili, že ho povzbudili, aby do hry zaradil aj svoj imidž. Je to rozhodne pozoruhodný obraz a je to niečo, čo by EA alebo 2K v týchto dňoch radi mali na prednom obale svojich športových hier.

Udierajte a tlačte!! S pesničkami od Mr. Dream

Udierajte a tlačte!!  S pesničkami od Mr. Dream
Obrázok: Nintendo

Zmena fotografie Mikea Tysona, reedícia Punch-Out!! Na prednom obale sa objavil pán Dream, aj keď v rovnakej póze ako predchádzajúca verzia. Varianty tejto verzie pre USA a EÚ sú takmer rovnaké, hoci verzia pre EÚ neobsahuje navrchu červený pruh „Nintendo Entertainment System“. Celkovo je to pekná náhrada za pôvodný dizajn!

Udierajte a tlačte!! Zlatá edícia

Udierajte a tlačte!!  Zlatá edícia
Obrázok: Nintendo / Tradičné aukcie

PRED VEREJNÝM VYDÁVANÍM!! Súťažiaci na golfovom turnaji Famicom vypustili jedného z týchto zlých chlapcov. Tvrdí sa, že ich bolo vyrobených len 10 000 a zjavne sa nijako vizuálne nezmieňovali o Mikeovi Tysonovi, ku ktorému došlo predtým, ako bola športová hviezda zahrnutá do všeobecného vydania. Je to skvelý, minimalistický dizajn a dnes by bol pre fanúšikov celkom neuveriteľným zberateľským kúskom.


Ďakujeme za hlasovanie! Uvidíme sa nabudúce pri ďalšom kole Box Art Brawl.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close