Svet

Bude pes Joe Biden eutanázovaný? Biely dom vydal oficiálne oznámenie

Biden Dog – posledné údaje Washingtonu. Biely dom reaguje po tom, čo pes Joeho Bidena spôsobil pri zranení „zranenie“. Včera vydal vyhlásenie Psy amerického prezidenta V pondelok pohrýzol agenta tajnej služby.

Dvaja nemeckí pastieri Joe Biden boli vyvezení z Bieleho domu a poslaní späť do jeho rodinného domu v Delaware. Stalo sa tak po najmladšom z dvoch – Major – Mal jednu „Uhryznutie“.

Na otázku o incidente tlačová tajomníčka Bieleho domu Jen Saki pre médiá uviedla, že došlo k „ľahkému zraneniu“.

Zaki vo svojom vyhlásení z 9. marca uviedol: „Champ a Major, prezidentove psy a prvá dáma, členovia rodiny, si zvykajú na nové prostredie a nových ľudí. V pondelok prekvapil najmladšieho psa z prvej rodiny majora vzhľad neznámej osoby. Správal sa spôsobom, ktorý viedol k ľahkému zraneniu.

Sackie uviedol, že uhryznutie bolo ošetrené lekárskou jednotkou v Bielom dome a nevyžadovalo si „ďalšie ošetrenie“. Zatiaľ neexistuje žiadna aktualizácia stavu agenta.

Do týždňa, keď sa v januári ujal úradu Joe Biden, išli Champ a Major do Bieleho domu.

Dog Biden – Návrat do Bieleho domu

Zaki v súvislosti s odsunom psov z Bieleho domu uviedol: „Prezident Fiden tento týždeň plánoval, že sa o psy postarajú rodinní priatelia v Delaware počas návštevy vojenských základní.“ Prezident USA plánuje tento týždeň trojdňovú návštevu.

„Psy sa čoskoro vrátia do Bieleho domu,“ dodal hovorca Bieleho domu.

V nedávnom rozhovore s moderátorkou talkshow Kelly Clarkson Jill Biden uviedla, že tvrdo pracovala na ubytovaní psov v Bielom dome. „Bola som blázon do ubytovania našich psov, pretože máme (a) starého psa, máme veľmi mladého psa,“ povedala prvá dáma. Sam má 13 rokov, zatiaľ čo ich najmladší pes Major majú 3 roky.

READ  Jack Ma testuje sľúbenú transformáciu Číny

Na otázku, či môže ubezpečiť verejnosť, že major nebude v dôsledku nehody usmrtený, Zackie povedal: „Major Biden bol členom rodiny. Uisťujem vás, že sa tak nestane. „

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close