Ekonomika

Bulhari oslavujú Deň otcov – Novinite.com

otecs deň Existuje sa oslavovalo Druhý je v Bulharsku deň Po Vianociach, 26. decembra.

otecs deň Sviatok, ktorý oslavuje otcovstvo a mužnosť rovnako ako materstvo deň Oslava materstva. O tomto všeobecne deň Darčeky sa dávajú otcom a rodina počas dňa spoločne oslavuje. Sviatok oslavuje otcov a otcov.

Vo väčšine krajín otecs deň Svetský sviatok. Je to po celom svete, ale existuje sa oslavovalo v rôznych dátumoch. The ortodoxných Cirkev slávi 26. decembra deň, zasnúbenie svätého Jozefa, na pamiatku kráľa Dávida, slávneho predchodcu Ježiša Krista, a Jakuba, Božieho brata, prvého kresťanského biskupa mesta Jeruzalem. Podľa katolíckej tradície sviatok sa oslavovalo Na svätého Jozefa deň19. marca – Argentína, Veľká Británia, Venezuela, Ekvádor, Zimbabwe, India, Írsko, Kanada, Čína, Kolumbia, Kostarika, Kuba, Malajzia, Malta, Mexiko, Pakistan, Panama, Peru, Filipíny, Singapur, Slovensko, USA, Turecko , Francúzsko, Holandsko, Čile, Švajčiarsko, Južná Afrika a Japonsko otecs deň Existuje sa oslavovalo Tretia júnová nedeľa. Dovolenka v Rusku sa oslavovalo 23. februára – ochranca otca deňVojenský sviatok, ktorý mnohí považujú za Deň človeka.

V posledných rokoch je americká verzia unikátom sa oslavovalo Prvýkrát vo Washingtone v roku 1909 sa stal veľmi populárnym. Ale až v roku 1972 ho prezident Richard Nixon vyhlásil za štátny sviatok.

Nasledujte Novinit.com V ten deň Twitter A Facebook

Napíšte nám na [email protected]

Български – Novinit.bg

/pgnes

READ  Stretáva sa so slovenským zástupcom FM Amirom Abdullahiyanom

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close