Technológie

Call of Duty: Black Ops 6 je vždy online, vrátane kampane, vďaka „nepretržitému“ streamovaniu

Call of Duty: Black Ops 6 bude vyžadovať „nepretržité internetové pripojenie“ – aj keď spustíte režim kampane.

A Blog Activision dnes oznámil, že strieľačka z čias studenej vojny využíva „streamovanie textúr vo všetkých herných režimoch“, uvádza vydavateľ.

„To znamená, že na hranie akéhokoľvek herného režimu vrátane kampane potrebujete nepretržité internetové pripojenie,“ napísal Activision.

Call of Duty: Black Ops 6 odhaľuje herný trailerSledujte na YouTube

Prečo streamovať online nastavenia pre Call of Duty? Odpoveď Activision je dvojaká, a to v tom, že umožňuje „vyššiu kvalitu obrazu“ a zároveň „zmenšuje celkový úložný priestor hry na vašom pevnom disku“.

Zdá sa, že sčasti je na vine aj typicky masívna stopa pevného disku Call of Duty – skutočne, stránka obchodu Xbox odhaľuje, že veľkosť inštalácie Call of Duty: Black Ops 6 je neuveriteľných 309,85 GB.

To všetko vyvoláva otázku – aká veľká by bola online textúra bez streamovania navždy? Je tiež to, že vaša konzola je vždy online, lepšou alternatívou k hraniu kampane?

Medzi ďalšie podrobnosti, ktoré Activision spomína, patrí možnosť hrať kampaň hry bez online predplatiteľskej služby, ako je Game Pass Core (predtým Xbox Live Gold) alebo PlayStation Plus.

Hranie na rozdelenej obrazovke je podporované – ale nie na všetkých konzolách. Namiesto toho vám Xbox Series X/S a PlayStation 5 umožnia zdieľať obrazovku s druhým hráčom, ale Xbox One a PlayStation 4 – „na zaistenie integrity výkonu“.

Pre viac informácií o Call of Duty: Black Ops 6 si určite prečítajte rozšírenú ukážku Eurogamer, ktorá podrobne popisuje rôzne režimy a príbeh. Ale bohužiaľ nemôžete hrať Maggie Thatcherovú.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close