Technológie

Mario Party Superstars Prehľad ukazuje klasické dosky a minihry Eurogamer.net

Pred začiatkom tohto mesiaca prepnite.

Hra Mario Party Superstars sa má začať 29. októbra a má preskúmať minulosť série, aby neskôr tento mesiac ponúkla klasickú akciu s doskami a miniatúrami na Switchi a Nintendo sa na ne bližšie pozrelo pred uvedením.

Mario Party Superstars, ktorý vychádza z dvoch desaťročí publikácií, ponúka päť dosiek prevzatých z éry N64 – Yoshi’s Tropical Island, Space Land, Beach’s Birthday Cake, Woody Woods a Horror Land – všetky boli prepracované pre Switches a majú svoje jedinečné akcie na večierku. .

Nintendo práve vydalo novú verziu Upútavka na prehľad Mario Party SuperstarsPredstavujeme niekoľko minihier, ktoré môžete vidieť nižšie, vrátane zdvíhania tváre, skákania cez horúce lano, huňatých tučniakov a cumba spottingu. Mario Party Superstars ponúka celkom 100 minikárov, vrátane hry Free-for-Alls, 2 vs. 2, 1 vs. 3, a duely v cene.

Mario Party Superstars – trailer.

Pre tých, ktorí majú záujem skočiť priamo do akcie miniame, môže Mario Party Superstars okrem stolných hier využiť aj režim Mount Minigames, ktorý ponúka sedem rôznych kurzov: bezplatné hry, kolektívnu súťaž značiek, výzvu pre tri, hry a hádanky, prežitie, bitku o mince a každodenná výzva. Pokiaľ ide o multiplayer, možnosti online, jedného systému a lokálneho bezdrôtového pripojenia podporujú zážitok zo stolovej hry alebo MT MiniGames a jednotliví hráči môžu využívať výhody náhodného vytvárania dohôd.

Ďalšie podrobnosti nájdete v prehľade upútavok spoločnosti Nintendo a tí, ktorí hľadajú nostalgické párty večierky Mario, si môžu od 29. októbra vyzdvihnúť superhviezdy na prechod.

READ  Slovensko kupuje ruskú vakcínu proti koronavírusu s Maďarskom - Politico

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close