Hlavné správy

Canal + Game pre Českú republiku a Slovensko

Exkluzívne na Canal + Sport, ktorý bude čoskoro uvedený v Premier League v Českej republike a na Slovensku.

S podporou Canal + Luxembourg bude kanál distribuovaný cez Astru 23,5 stupňa východne od 1. augusta. Poskytujú ho stránky Skylink a freeSAT s napájaním Canal+ a je dostupný prostredníctvom aplikácie Skylink Live TV, ktorá poskytuje prístup ku všetkým simultánnym zápasom a prenosom konferencií.

Zatiaľ nie je jasné, či budú Canal + Sport dostupné aj iným operátorom, Ladislav? Preto rokujeme so všetkými významnými českými a slovenskými operátormi. Ak v jednotlivých prípadoch prijmeme zmluvné podmienky, koncový zákazník si bude môcť pozrieť anglickú Premier League ako súčasť svojej aktuálnej služby bez toho, aby čokoľvek menil alebo kupoval. Zároveň však veríme aj vo variáciu priamej ponuky pre divákov, ktorí neponúkajú náš kanál v TV službe.

Canal + Sport bude zaradený do novej ponuky Kombi + na Skylink a freeSAT s mesačnou cenou 349 – 14,1 € (za internetovú TV) od 1. augusta. Rovnaký balík obsahuje ďalšie športové kanály Sport1 a Sport2. Ponúka Formulu 1 a futbal.

189 Kč je možné predplatiť samostatne na Canal + Sport na jeden mesiac s možnosťou okamžitého zrušenia v oboch prípadoch a bez akýchkoľvek záväzkov.

READ  Tu je dôvod, prečo európske krajiny tweetujú guvernéra Alabamy

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close