Technológie

CD Project Red potvrdzuje vývoj novej hry Witcher pomocou Unreal Engine 5

CD Projekt Red potvrdil, že nová hra Witcher je momentálne vo výstavbe a bude využívať Unreal Engine 5.

Aj keď sa o tejto pripravovanej hre veľa neprezradilo, The Všimnite si Potvrdil, že nová hra „odštartuje novú históriu vlastníctva a nové technologické partnerstvo s Epic Games“.

Neboli poskytnuté žiadne termíny vývoja ani dátum vydania, ale CD Projekt Red zdieľal ukážkový obrázok (môžete ho vidieť nižšie), ktorý obsahuje medailu a frázu „Začíname novú ságu“.

Napriek spolupráci s Epic CD Projekt povedal: „Neplánujeme vytvoriť hru výhradne pre jeden obchod.“

Nie je ani slovo o tom, či bude Gerald z Rivie hrať v tejto novej „ságe“, ale táto medaila vyzerá štýlovo veľmi podobne ako Geraldova vlčia medaila, ktorá je jednou z mnohých medailí udeľovaných školským čarodejníkom. Vlk potom, čo prešli testom trávy. Medaila bude pokrytá snehom, takže to môže byť School of Gate alebo nová škola, ale na jej nájdenie si budeme musieť počkať.

The Witcher 2: Prechod na Unreal Engine 5 je významný, pretože CD Project Red použil svoju vlastnú patentovanú technológiu REDending na vytvorenie svojich hier z Assassins of Kings.

„Jednou z kľúčových vlastností našej internej transformácie RED 2.0 je veľmi silné zameranie na technológiu a naša spolupráca s Epic Games je založená na tomto princípe,“ povedal technický riaditeľ CD Projekt Red Paweł Zawodny. „Od začiatku sme neuvažovali o riadnej licenčnej zmluve, Epic aj ja to vnímame ako dlhodobé kompletné technické partnerstvo.

„Pre CD PROJEKT RED je nevyhnutné rozhodnúť o technickom smerovaní našej ďalšej hry od začiatku; v minulosti sme minuli veľa zdrojov a energie na upgrade a prispôsobenie REDengine s každým ďalším vydaním hry. Poskytuje prístup k vývojovým nástrojom Nemôžem sa dočkať, až uvidím tie najlepšie hry, ktoré vytvoríme pomocou Unreal Engine 5!“

READ  Taiwan má do Litvy dodávať policajné drony a prikrývky

Tim Sweeney, zakladateľ a generálny riaditeľ Epic Games, dodal: Spájame hranice interaktívneho rozprávania príbehov a hrateľnosti a toto úsilie bude v nadchádzajúcich rokoch prínosom pre komunitu vývojárov.“

Počas používania novej hry Witcher Unreal Engine 5 CD Projekt Red REDengine povedal, že sa „používa na ďalší vývoj nadchádzajúcej expanzie Cyberbank 2077“.

Witzer 3 bol vydaný v roku 2015 a získal „250 ocenení Game of the Year“ vrátane IGN. V roku 2020 vydal CD Project Red Cyberbank 2077, ktorý mal prinajmenšom ťažký štart, najmä na konzolách poslednej generácie.

To odstránilo hru z obchodu Sony PSN Store a viedlo k veľkému neúspechu. Odvtedy projekt CD prisľúbil opravu Červenej lode a nedávno vydal vylepšenia ďalšej generácie pre hru PS5 a Xbox Series X / S.

CD Projekt tiež potvrdil, že sa naučil „veľkú lekciu“ a dúfam, že sa to premietne do mnohých problémov pri predstavení tejto novej hry Witcher.

V roku 2020 CD projekt potvrdil, že The Witcher sa vráti do sveta po vydaní Cyberbank 2077 a že to nebude The Witcher 4, ale pokračovanie Geraldovho príbehu. Skupina už skôr uviedla, že Geraldov príbeh sa skončil, no táto nová tlačová správa nepotvrdzuje ani nevyvracia, že tento nový smer stále existuje.

Zatiaľ čo čakanie na tento nový záznam je dlhé, projekt CD stále plánuje vydať aktualizáciu novej generácie pre Zaklínač 3 koncom tohto roka a fanúšikovia teraz môžu sledovať 2. sériu Zaklínača od Netflixu.

Máme tip? Chcete diskutovať o možnom príbehu? Poslať e-mail na adresu [email protected].

Adam Pankhurst je spravodajcom IGN. Môžete ho sledovať na Twitteri @AdamBankhurst a ďalej Sem.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close