Zábava

Celebrity vyznávali svoje lásky: Kto mal z OTO 2020 najväčší pocit?

Nedeľné odovzdávanie cien OTO 2020 sa nieslo v znamení udeľovania zlatých sošiek, ale aj v znamení lásky.

Bol to zvláštny večer. Nielen preto AUTO 2020 sa uskutočnilo takmer o pol roka neskôr, ako sa pôvodne plánovalo, pandémia zmenila aj spôsob, akým niektorí víťazi prevzali sochu, a celkovo trvanie ďakovných prejavov alebo živých vysielaní.

Mohlo sa to konať iba do 23:00, takže tí, ktorí ďakovali, mali maximálne dve minúty, inak sa rozlúčili s hudbou a mikrofón začal padať k zemi. Nakoniec však všetko „vyšlo“ ako malo a moderátor Matej Sajfa Cifra zvládol neľahkú úlohu moderátora – uzavrieť večerný program podľa pravidiel pandémie a podľa scenára.

Sajfa zvládol zložitú úlohu moderátora počas mimoriadnej situácie s koronavírusom

Fotogaléria

Sajfa zvládol zložitú úlohu moderátora počas mimoriadnej situácie s koronavírusom

Zdroj: RTVS

Tento fešák

To ocenilo nielen publikum potleskom, ale aj jeho manželka – Veronika Cifrová Ostrihoňová, ktorá sa galavečera zúčastnila, ale nie priamo zo sály, kde bol jej manžel, ale z markizáckeho štúdia. Spolu s kolegami tam trávila živé vysielanie. Veronika síce sochu nezískala, ale užívala si ceny ostatných, zo srdca dala víťazstvo všetkým a neskôr v statuse na svojom Instagrame vzdala hold aj jej Matejovi:

Tento pohľadný muž nášho sveta bol včera na chvíľu mužom sveta OTO. Vždy s obdivom, láskou a trochou nervozity sledujem, ako moderuje taký skvelý program, tento rok pre situáciu ešte náročnejšiu ako v minulosti. Okrem toho, že je vtipný a dokáže ísť až za hranicu, neberie seba vážne a dokáže na svoju adresu prijímať aj vtipy. A to je nesmierne dôležité.

Sajfa a jeho manželka Veronika strávili všade inde rovnaký večer

Fotogaléria

Sajfa a jeho manželka Veronika strávili všade inde rovnaký večer

READ  Bulharský oscarový vstup „Blaka's Lessons“ sa predáva na kľúčových územiach – konečný termín

Zdroj: Ivan Hrušovský / Tv Markíza

Dokáže odpúšťať, neriešiť vulgarizmy a s úsmevom zahodiť nepríjemné, nie vždy úplne férové ​​alebo pichľavé názory. Humor je individuálny, každému sadne niečo iné, môj srdcu blízky (v kombinácii s vynikajúcim scenáristickým perom @silne_reci) je srdcu blízky.

Minulú noc som strávil po roku v Markíze so svojimi kolegami a sledoval OTO 2020 v štúdiu televíznych novín. Bolo to trochu bizarné, ale opäť to, čo je tento rok normálne. Bol som ich veľkým fanúšikom, pretože ich sledujem ako diváka a viem, koľko úsilia a času ide do zdanlivo jednoduchých televíznych programov …

Gratulujem všetkým, samozrejme nielen víťazom Markízy, a ďakujem, že ste ma stále brali medzi seba … včera to pre mňa bolo bizarné, ale krásne sedieť medzi kolegami aj preto, že som rok mimo redaktora , tak ma šokovalo, že som volil a voliči si napriek tomu vybrali najlepšiu 3 v kategórii redaktorka. Môj mozog to neberie, moje srdce ďakuje! ‚

Kto sa ešte cítil?

Aj keď niektoré tváre a víťazi sú už trvalky, iné boli nováčikmi. Napríklad taká herečka Dominika Kavaschová získala svoje prvé OTA, zatiaľ čo Adela Vincze ich mala na svojom konte už niekoľko.

Často o tom neváha vtipkovať a Na svoju manželku je hrdý aj jej manžel Viktor Vincze, ktorý to včera označil za fenomén a vôbec mu nevadilo, že v ankete neuspel, aj keď bol nominovaný.

Adela a Viktor Vinczeovci

Fotogaléria

Adela a Viktor Vinczeovci

Zdroj: Instagram / Viktor Vincze

Po tom, čo Adela opäť prevzala víťazný objektív, poslala hrdú fotografiu s slovami: „Národný (a môj život) fenomén“

Kali a jeho Alice

Kali sa stal spevákom roka a ako už mnohokrát v minulosti, aj tentoraz dokázal, že jeho manželka Alice je najdôležitejšia v jeho živote (ak nerátame ich dcéru). Počas svojej ďakovnej reči na ňu neustále spomínal a z pódia odchádzal so slovami – idem k svojej žene. Neskôr jej a ďalším na jej profile povedal niekoľko vrúcnych slov:

READ  Slovenský novinár pripomína spravodlivých | Židovské správy

„ĎAKUJEM VÁM VELMI … Už druhý rok po sebe si ma vyhlásil za jednotku. MILUJEM ŤA, pretože toto všetko sa deje vďaka VÁS …

A samozrejme ďakujem Alice a Nelly, svokre a celej rodine❤️ môj otec s manželkou a moja mama tam hore❤️🙏🏽 ĎAKUJEME ľuďom, s ktorými pracujem ĎAKUJEM ĎAKUJEM ĎAKUJEM !!! „

čas

Fotogaléria

čas

Zdroj: Instagram / Kali

Samozrejme, svojim partnerom poďakovali aj ďalší ocenení, silným momentom však bolo odhodlanie a ocenenie pre lásku a boj za spravodlivosť od Zlatice Puškárovej, ktorá ich poslala rodičom Zlatice Kušnírovej a Janka Kuciaka.

Tiež to nemôže chýbať dojatá Viki Varg, ktorá bola tiež príjemnou chvíľou večera. Aj keď asi nebola zamilovaná, ale o to úprimnejšie sa pohybovala na pódiu, poďakovala kolegovi Petrovi a kapele Peter Bič Project za to, že si mohli prevziať cenu OTO, o ktorej sa jej ani nesnívalo.

Peter Bič a Viki Vargová z kapely Peter Bič Project

Fotogaléria

Ocenenia Peter Bič a Viki Vargová z kapely Peter Bič Project

Zdroj: Instagram Peter Bič Project

Zoznam všetkých nominovaných i víťazov OTO 2020 nájdete tu >>

A ak vás zaujíma, kto prišiel a kto sa objavil, potom si pozrite našu bohatú fotogalériu. Dámy neskrývali radosť, že sa po dlhom čase môžu opäť vrhnúť:

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close