Zábava

SkyShowtime najme seniora pred začiatkom

Generálny riaditeľ SkyShowtime Monty Sarhan vymenoval tri kľúčové menovania do predstavenstva pred spustením celoeurópskej streamovacej služby koncom tohto roka.

Generálny riaditeľ SkyShowtime Monty Sarhan povedal: „Jedným z najväčších zdrojov spoločnosti je zapojiť do SkyShowtime svojich ľudí a ľudí s preukázaným vedúcim postavením. Som hrdý, že sa k nám pridajú, keď vytvoríme ďalšiu najlepšiu streamovaciu službu.

John Farrar bol vymenovaný za vedúceho programovania. Do SkyShowDime prichádza z BBC Studios, kde ako globálny riaditeľ VOD a šéfredaktor BBC Select duálne riadil ich programovú stratégiu pre živých spotrebiteľov. Bol tiež súčasťou tímu, ktorý vytvoril Britbox, streamingový spoločný podnik medzi BBC Studios a ITV. Farrar, ktorý bude podriadený Sarhanovi, bude zodpovedný za programovú stratégiu, bude dohliadať na tok obsahu štúdia servisných partnerov a vytvorí programový tím na trhoch SkyShowtime, ktorý bude generovať originálny a miestny obsah. Farar bude tiež viesť akvizíciu, plánovanie a prevádzku redakčných a obsahových operácií.

Farrer povedal: „Som tak nadšený, že môžem hrať túto rolu a pre fanúšika skvelých šou je to veľmi vzrušujúca práca v európskom vysielaní. Nemôžem.“

Rahul Persosa bol vymenovaný za regionálneho generálneho riaditeľa Iberia. Perzosa bude zodpovedná za rozšírenie SkyShowTime v Španielsku a Portugalsku, vytvorenie a vedenie regionálneho distribučného a partnerského tímu a dohľad nad marketingom a obsahom v celej Iberii. Nastúpil do NBC Universal International Networks & DTC, kde je viceprezidentom Iberia, Affiliate Sales & Country Lead.

Perzosa povedal: „Táto rola je splneným snom pre niekoho, kto sa o zábavu zaujíma rovnako ako ja. Som rád, že sa pripojím k Montyho vedúcemu tímu.“

Richard Thurston prichádza do SkyShowtime ako riaditeľ ľudských zdrojov. Po 10 rokoch sa pripojil k tímu Sky Thurston, kde hral niekoľko kľúčových úloh, vrátane svojej najnovšej tímovej úlohy ako HR riaditeľa a zohral kľúčovú úlohu pri formovaní modelu fungovania tímu Sky. Pred príchodom do Sky pracoval Thurston ako HR riaditeľ pre spravodajský tím BBC pre BBC, predtým strávil 7 rokov v ITV. Thurston sa bude hlásiť Sarhanovi.

READ  Nie je to žiadny bytík: Ako vyzerá bývanie Kate a princa Williama? Čo všetko doma majú?

Thurston povedal: „Mám to šťastie, že som sa podieľal na položení základov SkyShowtime od jeho počiatku, takže príležitosť byť naďalej súčasťou jeho cesty rozširovaním tohto jedinečného podnikania a spájaním sa so zákazníkmi je veľmi vzrušujúca. Mám záujem o vytváranie priateľských a podporných prostredí, kde ľudia môžu byť sami sebou, inovovať a rásť. Teším sa na spoluprácu s ďalším vedúcim tímom a na privítanie najlepších talentov na SkyShowtime.

Sarhan dodal: „S ich vášňou pre náš obsah a oddanosťou našej práci nás budú John, Rahul a Richard naďalej podporovať počas celej našej produkcie v celej Európe. Teším sa na spoluprácu s nimi.

Zahŕňa televízne premiéry prvých divadelných filmov od SkyShowTime, Paramount a Universal; Nové scenáre od spoločností Showtime, Paramount +, Sky Studios a Peacock; Miestne pôvodné programovanie; Deti a rodinné predstavenia od Nickelodeon, DreamWorks a Illumination; A najlepšia knižničná prezentácia všetkých žánrov.

SkyShowtime bude nakoniec dostupný na nasledujúcich trhoch: Albánsko, Andorra, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Chorvátsko, Česká republika, Dánsko, Fínsko, Maďarsko, Kosovo, Čierna Hora, Holandsko, Severné Macedónsko, Nórsko, Poľsko, Srbsko, Slovensko, Slovensko, Slovensko, Slovensko.

John Creamer

Zdieľajte tento príbeh

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close