Zábava

Charades boduje predajom komediálneho hororu „V stodole je niečo“ – rozmanitosť

Sarts uzavrel viacero obchodov s komediálno-hororovým filmom Magnusa Martensa („Bear the Walking Dead“) „There’s Something in the Barn“ od producentov „Dead Snow“ v 74 Entertainment a XYZ Films.

Film v anglickom jazyku režírujú Martin Starr („Freaks and Geeks“, „Spider-Man“), Amrita Acharya („Game of Thrones“) a Jeppe Beck Larsson („The Lost Kingdom“). Star aj Acharya predtým hrali vo filme Dead Snow 2. Film sleduje rodinu Nordheimovcov, ktorí sa šťastne vracajú na svoju starú rodinnú farmu v nórskych horách. Ich život sa zmení na pekelný a bolestivý, keď sa stretnú s prefíkanými severskými ľudovými tvormi známymi ako Barn Elves.

Pred svetovou premiérou na Sitges a Fantastic Fest bol film „There’s Something in the Barn“ predpredaný spoločnosťou Charades do množstva kľúčových teritórií vrátane Nemecka (Telepool & Capelight), Španielska (A Contracorriente) Veľkej Británie (Vertigo Releasing). , Švajčiarsko (Telepool), Portugalsko (Cinemundo), Škandinávia (Škandinávska distribúcia filmov, Poľsko (Monolith), Maďarsko (ADS), Česká republika a Slovensko (AQS), Rumunsko (ADS), Adriatics (MCF Megacom), Pobaltie (najlepší film ) ), Rusko (Arna Media), Libanon a Perzský záliv (Falcon), frankofónna Afrika (Cinemundo), Austrália a Nový Zéland (Kismet) a India (Pictureworks) 10. novembra.

Jeden z najlepších nórskych žánrových filmárov Martens v minulosti režíroval niekoľko epizód filmov Good Manners, Bear the Walking Dead a Banshee.

Sartz bol na filmovom festivale v Benátkach s niekoľkými filmami, vrátane filmu Tima Krogera „Teória všetkého“, ktorý mal premiéru vo svetovej súťaži, a hororu Sébastiena Vaniceka „Vermin“, ktorý sa hral počas Benátskeho týždňa kritikov a bol predaný spoločnosti Shutter.

Tu je exkluzívny teaser:

READ  Madesky Stadium sa stane toto leto letným kinom čítania - obrázkov, termínov a rezervácií

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close