Zábava

65-palcový 4K OLED Smart TV Sony Bravia XR A90J stojí len 1 398 dolárov na čierny piatok

Ako súčasť skorej predajnej akcie Walmartu Black Friday, Walmart ponúka 65″. Sony Bravia XR A90J 4K OLED Smart TV stojí len 1398,00 dolárov. Aj keď je A90J starší modelový rok, je to najvyšší televízor Sony v roku 2021 a v tom čase to bol skvelý televízor. Toto je jeden z najlepších OLED televízorov, ktoré si môžete kúpiť. Ak chcete získať skvelý 65-palcový televízor Sony súčasnej generácie, budete musieť utrácať za A95K, ktorý stojí stovky viac.

65-palcový 4K OLED Smart TV Sony Bravia XR A90J za 1398 dolárov

Sony A90J je skutočný OLED televízor s viac ako 8 miliónmi samostatne svietiacich pixelov, ktoré sa zapínajú a vypínajú jednotlivo, ako aj so širokým farebným rozsahom pre dokonalú čiernu a neuveriteľné farby. Podporuje Dolby Vision, HDR10 a HLG a Dolby Atmos pre zobrazenie priestorového zvuku. Toto je najlepší druh televízora, ktorý môžete získať na sledovanie obsahu 4K HDR, ako sú vaše obľúbené filmy a televízne programy.

Okrem technológie OLED má Sony A90J všetky funkcie, ktoré by ste od herného televízora chceli. Má skutočný 120 Hz panel a dva porty HDMI 2.1 na spustenie 4K pri 120 Hz na PC s PS5, Xbox Series X alebo RTX 40. Má rýchlu odozvu 0,1 ms a podporuje variabilnú obnovovaciu frekvenciu (VRR) vrátane G-SYNC a automatického režimu nízkej latencie (ALLM).

Medzi ďalšie funkcie patrí rozhranie Google TV Smart s podporou Google Assistant a Apple AirPlay 2 a prémiové diaľkové ovládanie z brúseného hliníka s pripojením Bluetooth.

Hľadáte viac Black Friday ponuky Páči sa ti to? Pozrite si nášho sprievodcu Walmart Black Friday ponuky.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close