Zábava

Zamknuté a naložené tímy slovenských tímov Írska

Na prvej tlačovej konferencii tohto medzinárodného tábora sa zdá, že jeho želanie dostalo Stephen Kenny, ktorý vyjadril nádej, že jeho nedeľa bude lepšia ako jeho sobota.

Z jeho zápasov v Anglicku sa na jeho zoznam zranení nedostali žiadne väčšie prírastky, ktoré Davidovi McColdrymu namiesto neho dali prvý ligový gól v sezóne.

Nebol to vhodný deň pre írskeho manažéra – nehovoriac o Mattovi Dohertym za Tottenham alebo Darrenovi Randolphovi za West Ham -, ale jeho najväčšie meno jeho kluboví kolegovia zjavne zle znášali a Dupleiner bol už natoľko šťastný, že mal po boku Olda Trafford s Manchestrom United Dozviete sa, že lavička sedí bezpečne.

K sobotňajším neúspechom patrili výzvy klubov, ktoré mali potvrdiť, že Coleman, Darac Lenihan a Harry Order boli zranení. Cyrus Christie a Kevin Long boli vymenovaní, aby nahradili najlepších dvoch, zatiaľ čo stredopoliar bude s tímom hodnotený v pondelok. Prvýkrát bude padať zoznam zaradený do Premier League kvôli vlaku a možnostiam z Veľkej Británie do Dublinu obmedzené na pravidelné lety.

Coleman dobre odštartoval novú sezónu s Evertonom a aktualizovaný koncept môže byť skutočnosť, že sa ho Kenny rozhodol opustiť na zápasy proti Bulharsku a Fínsku.

Nech už to vo štvrtok bolo v Bratislave o play-off čokoľvek, v skutočnosti to vyzeralo, že sa predstaví v ktoromkoľvek zo zápasov Ligy národov, ale Donegalman tento mesiac vynechá všetky tri zápasy. -2 Zlyhanie Brightonu s poranením stehennej kosti.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close