Tri veci: Hissearove najlepšie góly v tejto sezóne

Po tom, čo v sezóne 2020-21 odohral v dôsledku zranení iba 21 zápasov, je kapitán Devils Nico Hisier Mal impozantnú sezónu s 21 gólmi a 39 asistenciami za 60 bodov. Vpred nastavuje vzostup života v cieľoch, pomôckach a bodoch. Okrem toho bol jedným zo štyroch hráčov Devils, ktorí strelili viac ako 20 gólov. V tomto vydaní troch vecí, ktoré GEICO ponúka, sa pozrime na tri kapitánove najlepšie góly roka.

1. Víťaz zápasu v Dallase – Devils at Stars – 9. apríla 2022

Keď sa Devils vydali na najdlhší roadtrip sezóny, prvá zastávka bola v Dallase. New Jersey chce v piatich zápasoch získať preskakujúceho porazeného, ​​zatiaľ čo Stars chcú búšiť v play-off. Stars sa ujali vedenia 1:0 v strednom frame a bol to horúci boj; Tri nezodpovedané góly hosťujúceho tímu však pomohli Devils utiecť k víťazstvu 3:1. Za stavu 1:11 v tretej tretine dal gól na víťazstvo Hisar. Toto číslo predstavuje Hisserrovu 20. sezónu a pomohlo New Jersey začať s veľkým úspechom.

2. Hrdina predĺženia – Devils at Capitals – Jan. 2, 2022

V zápase 2. januára vo Washingtone, feb. Devils sa tešili z prvého víťazstva proti Capitals po roku 2020 a prvého víťazstva od januára 2020. Našťastie pre New Jersey, Hisierov gólový tím z predĺženia prijal porážku. Proti tímu DC. Hlavné mestá sa pokúsili opustiť svoju zónu; však Jack Hughes Po vyhratom súboji o rýchlosť sa stiahol nabok, našiel Hisisera a strelil do siete. Po 2:04 predĺžení zostávalo Devils s výhrou.

3. Gól v záhrade – Devils at Rangers – 4.3.2022

Ak sa spýtate ktoréhokoľvek hokejistu, povie vám, že streliť gól v súťažnej hre je vždy neskutočný pocit. Hitchhire vysoko vyhral pre Devils a do konca úvodného zápasu zostávalo šesť minút na vyrovnanie zápasu na 1. Napriek tomu, že to bol jediný gól Devils v zápase, bolo to takmer rovnaké a Hitchhire zobral peniaze v strede. Zóna, Rangers rozdelili obranu, strieľali a skórovali. Hisier je typ kapitána, ktorý chce ísť príkladom a s týmto cieľom dopredu to dokázal.

READ  Zelenskyy emisie Davos by sa mal vyhnúť Rusku a investovať na Ukrajine | Apr