Technológie

Counter-Strike 2 – a hrateľná beta – by mohla byť oznámená už koncom tohto mesiaca

Fanúšikovia Counter-Strike, pripravte sa – vyzerá to na novú verziu CS:GO – možno sa volá Counter-Strike 2.

Bez formálneho slova od Valve, Steamu alebo kohokoľvek iného, ​​všetko, čo teraz môžeme urobiť, je chyba, podvod alebo veselé nedorozumenie. Ak je najnovší únik NVIDIA správny a spustiteľné súbory s názvom „cs2“ a „csgo2“ boli skutočne objavené, beta by sa mohla spustiť koncom tohto mesiaca.

10 ďalších úžasných hier, ktorých sa už nevieme dočkať v roku 2023 – ako navrhujete vy!

Spolu so zaujímavým tweetom od známeho autora Counter-Strike @gabefollower, ktorý zverejnil zaujímavé doplnky k aktualizácii ovládača NVIDIA, novinár Richard Lewis Zintenzívnila sa tiež, aby potvrdila, že „Nové vydanie hry Counter-Strike: Global Offensive“ [is] Na ceste“ a počíta, že takmer určite vyjde pod názvom „Counter-Strike 2“.

„Predbežný dátum vydania beta verzie je zverejnený tento marec 1. apríla,“ hovorí Lewis.

Iné zdroje Súbor cs2.exe nachádzajúci sa na jednotke NVIDIA hovorí, že je „zastaraný a irelevantný“, uisťuje hráčov, že „vaše vzhľady sú v bezpečí, neboli vytvorené žiadne samostatné hry“ a tvrdí, že hra Source 2 je „skutočná vec“.

„Mám spoľahlivé informácie, že Valve testuje CS:GO na Source 2 s pomocou tretích strán QA spoločností v USA a EÚ minimálne od začiatku decembra,“ dodal gabefollower. „Nemôžem to potvrdiť na 100 percent, ale na zdieľanie to stačí.“

Možno nie je prekvapením, že existuje len malý zmätok v tom, čo hra bude – alebo nebude -.

READ  Novinka pre Disrupt, úroveň AI

„To nebude [a] Nová hra, nebude to counter-strike 2, dokonca to nebude ani rebrand, len CS:GO Source 2. A vaše skiny sú dobré, budú dostupné v novej verzii,” dodal gabefollower ( Vďaka, Win.gg)

Nie je to tak, že by atraktivita Counterstrike upadala; CS:GO nedávno dosiahlo svoj rekordný počet súčasných používateľov PC… 11 rokov po uvedení na Steam.

Strieľačka – ktorá v súčasnosti existuje v tej či onej forme už viac ako 20 rokov – nedávno prekonala svoj vlastný súbežný rekord, pričom minulý mesiac dosiahla rekordný počet 1,3 milióna hráčov.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close