Technológie

Rekapitulácia stredajšieho zápasu – The Washington Post

Komentujte

Henderson, Nev. – Tréner Las Vegas Josh McDaniels povedal, že Raiders nahradia Dereka Carra a Jareda Stidhama na poste rozohrávača na posledné dva zápasy.

McDaniels uviedol ako dôvod obratu problémy s ofenzívou za posledný mesiac.

„Nemôžem byť viac chvályhodný k (Carrovi) alebo k spôsobu, akým to riešil,“ povedal McDaniels o tom, ako túto správu prijal rozohrávač.

Carr bude neaktívny počas posledných dvoch zápasov a Chase Garbers bude záložným QB.

McDaniels tiež povedal, že defenzívny hráč Chandler Jones (lakť) a obranca Denzel Berryman (rameno) boli umiestnení do zálohy zranených na konci sezóny.

The Raiders v nedeľu hostí San Francisco 49ers.

Green Bay, Wis. – Rozohrávač Green Bay Packers Aaron Rodgers už v tejto sezóne prekonal vyvrtnutý palec a zranené rebrá.

Teraz rieši problém s kolenom, keď sa snaží udržať Packers v boji o play-off.

Rodgers netrénoval pre problémy s kolenom, ale hovorí, že nemá žiadne obavy o jeho dostupnosť na nedeľňajší zápas proti Minnesote Vikings (12-3).

Rodgers povedal, že očakáva, že bude trénovať koncom tohto týždňa a stredu považuje za deň odpočinku pre seniorov.

Štvornásobný MVP si poranil ľavé koleno, keď ho koncom druhej štvrtiny z výhry na Vianoce 26:20 v Miami vyhodil Eric Rowe.

LUBBOCK, Texas – Tréner Texas Tech Joey McGuire podpísal nový šesťročný kontrakt po tom, čo priviedol Red Raiders k prvému víťazstvu v Big 12 od roku 2009.

26,6 milióna dolárov, šesťročná zmluva so 100 000 dolármi ročne, ktorá sa v poslednej sezóne 2028 zvýši na 4,6 milióna dolárov. Nezahŕňa výkonnostné prémie.

Zmluva bola oznámená v deň, keď Texas Tech hral proti Mississippi v Texas Bowl. To je zhruba o 1 milión dolárov viac ako zmluva, ktorú McGuire podpísal pred rokom.

READ  Google Pixel 6a čaká na kontrolu

Red Raiders skončili 7-5 v základnej časti a 5-4 v Big 12, čo je ich prvá víťazná známka od stavu 5-3 v roku 2009, poslednej sezóny Mikea Leacha. McGuire, prvý vysokoškolský tréner, je štvrtým trénerom Texas Tech od Leacha.

WASHINGTON – Strážca hviezd Phoenix Suns Devin Booker vynechá najmenej štyri týždne s boľavými ľavými slabinami.

Tím potvrdil Bookerovo zranenie a uviedol, že po štyroch týždňoch bude prehodnotený.

26-ročný Booker vynechal šesť z posledných deviatich zápasov pre choroby podkolennej šľachy a slabín. Pokúsil sa vrátiť na vianočný zápas tímu proti Denver Nuggets, ale hral štyri minúty pred odchodom z hry.

Vrátil sa do Phoenixu na ďalšie hodnotenie, keď tím pokračoval vo svojom šesťzápasovom výlete.

PARÍŽ – Neymar sa prvýkrát predstavil od majstrovstiev sveta v Paríži Saint-Germain, keď vyhral nad Štrasburgom 2:1, keď sa brazílsky útočník v druhom polčase potopil v pokutovom území.

Neymar vychytal svoju prvú žltú kartu v 61. minúte za prihrávku na stredopoliara Štrasburgu Adriana Thomasa.

Útočník bezvýsledne napomenul rozhodcu Clementa Durbina.

Bola to Neymarova piata červená karta od vstupu do PSG za svetový rekordný poplatok 222 miliónov eur (236 miliónov USD) v roku 2017 a bude suspendovaný v nedeľňajšom zápase na druhom mieste Lens.

Žiadny iný hráč vo francúzskej lige nebol po sezóne 2017-2018 vylúčený častejšie.

MONCTON, New Brunswick – Dalibor Dvorský, Robert Bago a Filip Mazer strelili v druhej tretine rozdiel 3:19 a Slovensko zdolalo na majstrovstvách sveta juniorov USA 6:3.

Za Slovensko skórovali aj Libor Nemec, Petar Repczyk a Alex Čiernik a kapitán Simon Nemec – tohtoročná dvojka celkového výberu New Jersey v NHL – zaznamenal v zápase B-skupiny tri asistencie.

Kanada skupiny A sa odrazila od úvodnej prehry proti Nemecku 11:2 v Halifaxe v Novom Škótsku.

READ  Čas poznať pozastavenie nového Porsche 911 GT3

Adam Cajan predviedol 33 zákrokov, keď sa Slovensko odrazilo od utorkovej prehry s Fínskom 5:2.