Technológie

Hráči Pokemon Go veria, že lesklý bonus Go Fest môže byť stále aktívny

Publikovaný: 2023-08-29T12:28:36

Aktualizované: 2023-08-29T12:28:45

Posilnené lesklé poplatky Pokemon Go sú najobľúbenejším bonusom na Go Fest 2023. Niektorí hráči sa však domnievajú, že tento masívny bonus bude stále k dispozícii v Pokémon Go aj po skončení podujatia.

Pokemon Go hostil mimoriadne úspešnú udalosť Go Fest 2023, dvojdňovú extravaganciu, ktorá predstavovala Mega Rayquaza, Dianzi a nových lesklých Pokémonov.

Majitelia vstupeniek na Go Fest dostávajú lesklý platobný bonus. Niektorí hráči sa však domnievajú, že tento bonus bude aktívny aj po skončení globálnej udalosti.

Článok pokračuje po reklame

O hráčoch Pokemon Go sa hovorí, že po akcii dostanú Go Fest shiny rate

Potom, čo sa hráč Pokémon Go ‚Ariacilon‘ spýtal: „Boli už zvýšené poplatky držiteľom lístkov alebo som dosiahol hetrik?“ Niekoľko používateľov Reddit zdieľalo podrobnosti o podobnej skúsenosti, čo mnohých viedlo k presvedčeniu, že vylepšený lesklý platobný bonus je stále k dispozícii. hra.

Keď sa hráč spýtal, či boli tieto lesky chytené z kadidla, OP odpovedal: „Nie, žiadne kadidlo. Pár mesiacov cvaklo, keď som po šoférovaní otvoril telefón.

Zaregistrujte sa na svoj bezplatný účet Dexerto a získajte:

Ad-lite režim|Tmavý režim|Ponúka hry, televíziu a filmy a technológie

Článok pokračuje po reklame

Zdá sa, že mnohí hráči v komentároch majú po Go Feste rovnakú skúsenosť. Jeden hráč napísal: „Vieš, že som po skončení tiketu chytil 3 lesklých pokémonov. Moje sú Nidoran Girl, Wobuffet a Poochyena. To som si myslel.“

Ďalší povedal: „Dnes som si kládol rovnakú otázku. Na prechádzke som chytil lesklého Bidoofa, potom ďalší pokémon, ktorého som stlačil, bol lesklý Onix, zvláštne!“

READ  Zmluvy v hodnote 592 miliónov QR boli podpísané na záver 14. Millipole Exhibition

Dokonca aj hráči, ktorí to chcú brať s rezervou, podľa jedného komentára: „Nesúhlasím, ale po vyliahnutí lesklého tyroka a nájdení lesklého hitmonchana som v skutočnosti dostal lesklého Poochyena, takže by ste mohli byť. k niečomu.“

Článok pokračuje po reklame

Zdá sa, že šanca, že sa to stane, je „1 ku 134 miliónom“, ako poznamenal jeden hráč v komentároch, zatiaľ čo ďalší povedal, že bolo „bláznivé“ získať týchto Pokémonov rýchlo za sebou: „Nemám kúsok. Zaujímalo by ma, či Niantic po Go Feste niečo nepokazil.

Mali by ste si všimnúť, že Niantic nehovorí o tom, či je lesklý bonus Go Fest stále aktívny, takže je celkom možné, že títo hráči „mali šťastie“.

Článok pokračuje po reklame

Dáme vám vedieť, či existuje nejaké oficiálne potvrdenie od Pokémon Go o lesklom bonuse. Medzitým sa pozrite, kde nájdete Kangaskan v chráme Pokémonov a ako získať bunky Zigard v mobilnej hre.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close