šport

Cristiano Ronaldo sa vracia do Al-Nassera po suspendácii Portugalska – ale Goncalo Ramos chváli CR7 za „skvelú podporu“ v šatni

Cristiano Ronaldo sa vrátil do Al-Nassr po tom, čo bol vynechaný z kádra Portugalska kvôli suspendácii, ale stále dostal pochvalu od Goncala Ramosa.

Čo sa stalo? Ronaldo bude chýbať v kvalifikácii Portugalska na Euro 2024 proti Luxembursku po tom, čo bol suspendovaný za žltú kartu pri piatkovej výhre 1:0 nad Slovenskom. Tridsaťosemročný hráč mal šťastie, že nerozvážnym výpadom nevyradil do tváre svojho bývalého spoluhráča z Manchestru United a slovenského brankára Martina Dúbravku. Napriek nepríjemnej chybe, útočník Paris Saint-Germain Ramos pochválil svojho seniorského reprezentačného spoluhráča, ktorý sa už vrátil k klubovým povinnostiam v Saudskej Arábii. Al Nasser.

Povedali: Ramos povedal novinárom: „Chris [Ronaldo] Vždy je skvelým podporovateľom, zostáva s tímom doteraz [Sunday] Podporuje nás a pomáha nám, ako len môže, no momentálne je už späť vo svojom klube.“

Veľký obraz: Portugalsko je na dobrej ceste kvalifikovať sa na Euro 2024, keďže doteraz vyhralo všetkých päť zápasov skupinovej fázy a pred druhým Slovenskom a tretím Luxemburskom má päť bodov pred druhým Slovenskom a tretím Luxemburskom pred sebou päť zápasov.

Na troch fotkách:

KettyGoncalo Ramos Benfica 2022-23Dobré obrázkyCristiano Ronaldo Portugalsko 2023Dobré obrázky

Čo ďalej? Ronaldo je pripravený vrátiť sa do boja za Al-Nassera v Saudskej Pro League v sobotu proti Al-Reid, zatiaľ čo Portugalsko čaká v pondelok test z Luxemburska.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close