Zábava

Dcéra Angeliny Jolie a Brada Pitta odíde od svojej matky

včera 17:00

Shiloh má po boku Angeliny Jolie dosť života. Chce vyjsť z domu. Známa herecká matka je s miestom, kde bude žiť, viac ako nespokojná.

Dcéru slávnych rodičov už unavujú ich neustále hádky. Aj keď sa spočiatku zdalo, že Brad Pitt (56) a Angelina Jolie (45) budú medzi najstabilnejšími pármi Hollywoodu, šoubiznis negatívne ovplyvnil aj ich vzťah. Ich rozvod patril k najsledovanejším. A ako to býva zvykom, najviac zasiahol šesť detí. Ani štyri roky po rozchode sa boje medzi hercami nekončia.

A aká to bola princezná! Ako sa Shiloh zmenila, uvidíte v GALÉRII >>

Údajne sa stále nemôžu dohodnúť na starostlivosti o svojich potomkov. 14-ročná Shiloh najhoršie znáša napätie, ktoré je údajne najčastejším dôvodom sporov medzi Angelinou a Bradom. Mladá dáma sa rozhodla vziať veci do svojich rúk a situáciu riešiť radikálne. Odsťahuje sa z domu. Ale jej nový domov je pre matku neprijateľný.

Chúďa John!

Shiloh Jolie-Pitt to vo svojom živote nemá ľahké. Nedávno sa v médiách objavila správa, že sa zmenila na chlapca. Svoje štrnáste narodeniny oslávila ako John. Už od malička sa cítila byť iná. Shilohino správanie už dávno naznačovalo, že je žena iba na papieri, a postupne sa začala meniť z dievčaťa na opačné pohlavie. Obliekla sa ako chlapec a uprednostňovala chlapčenské hry. Rodičia akceptovali jej výber a nebránili jej v ničom. Dokonca jej povolili hormonálnu liečbu, ktorá by jej dopriala mužnejšie črty a drsnejší hlas, čím by zabránila menštruácii a rastu pŕs. Vzhľadom na vek je v súčasnosti operácia nemožná, Shiloh / John ju nebude môcť podstúpiť, kým nebude dospelá. Táto situácia nie je pre jej psychiku ľahká, a to aj napriek maximálnej podpore matky a otca. Na psychickej pohode jej nepridávajú ani hádky rodičov. Shiloh chce z toho všetkého utiecť, potrebuje sa v pokoji vysporiadať sama so sebou.

READ  Nebohý Menzel celý život klamal: Skutočne sa za to hanbil?!

Dobrá „macocha“

Na rozdiel od Angeliny je Brad údajne nadšený z výberu nového domova svojej dcéry. Shiloh sa chce nasťahovať k Jennifer Aniston (51), bývalej manželke slávneho herca. Informátor z celej rodiny jasne povedal časopisu New Idea: “Shiloh má rada ticho a pokoj. Doma jej bratia a sestry neustále kričia, jej matka rieši tisíc vecí naraz, takže slečna nemá kde relaxovať.”

A aká to bola princezná! Ako sa Shiloh zmenila, uvidíte v GALÉRII >>

Už dlho je známe, že Shiloh a Jennifer spolu vychádzajú veľmi dobre a bavia sa. Bradov ex podporuje svoju dcéru na maximum. „Shiloh spočiatku sprevádzala svojho otca iba vtedy, keď išiel navštíviť svoju bývalú manželku, ale nejaký čas ju navštevuje sama.“ tvrdí zdroj. Nielen to, hviezda série Priatelia čoraz viac hovorí o dôležitých veciach a považuje ju za dôležitú osobu vo svojom živote, píše zahraničná tlač. “Shiloh bola pre Jennifer vždy slabosťou, mrzí ju, že musí znášať napätie medzi rodičmi. Už dávnejšie jej hovorila, že ju bude rada vidieť a kedykoľvek ju privítať vo svojom dome. Dievča si jednoducho vzalo jeho výhoda, “zdroj pokračuje a dodáva, že Aniston „berie Bradovu dcéru ako svoju vlastnú“. Otca veľmi teší prístup „macochy“ a „pastorku“. „Stále sa spolu smejú, trávia spolu veľa času, vidia medzi sebou silné puto,“k ich vzťahu sa vyjadril ďalší zdroj blízky rodine. Angeline sa to, samozrejme, vôbec nepáči.

Stará láska nehrdzavie?

“Dobré Shiloh je pre Jolie najdôležitejšie, aj keď jej rozhodnutie je najhorší scenár, aký si kedy dokázala predstaviť. Nielenže musela absolvovať nepríjemný a búrlivý rozvod, teraz tiež prichádza o svoju dcéru so ženou, ktorú nenávidí.” zo srdca. uviedol dobre informovaný zdroj pre časopis Womens Day. Pre film Lara Croft bolo pre médiá veľmi ťažké špekulovať, že sa jej bývalý manžel vracia k svojmu bývalému, ktorého vlastne prevzala pred pätnástimi rokmi pri natáčaní filmu Pán a pani Smithovci. Už dlho potom sa však písalo, že napriek svojej novej láske Brad Pitt nezvládol rozchod s Jennifer. Angelina žiarlila na sériu po Racheline roky a bolestne znášala, že s Bradom stále vychádzala dobre a stretla sa. Nakoniec pre pokoj v duši prikázala bývalému manželovi, aby zakázal Anistonovej stýkať sa s ich šiestimi deťmi. Vyhrážala sa, že ak túto podmienku poruší, už ich vôbec neuvidí.

READ  Brilantný český hlas Funès: Mŕtvica a potom ... Onemel!

Komplikovaný vzťah

Brad Pitt a Angelina Jolie majú spolu tri biologické deti, Shiloh a mladšie dvojčatá Knoxa a Vivienne. Prijali ďalšie tri pobočky, Maddox, Zahara a Pax. Shiloh je tá, ktorá si so svojou matkou rozumie najmenej. Matke dokonca vyčíta, že je zodpovedná za rozvod.

Ľudia blízki Angeline prezradia, že jej najstaršia biologická dcéra sa v posledných mesiacoch krútila po čele. Najskôr začiatkom roka oznámila, že sa chce presťahovať, čo ešte nebolo také hrozné – pôvodne chcela žiť u svojho otca. Potom prišla ďalšia rana – spýtala sa, či by Jennifer mohla osloviť „mamu“. V máji Aniston, ktorá je nielen herečkou, ale aj producentkou, ponúkla Shiloh úlohu v jej pripravovanom filme. A teraz by mala žiť s Jolieinou ponožkou.

Aj keď okolie tvrdí, že napriek všetkému vzdorná dcéra miluje oboch rodičov, faktom zostáva, že si chce od matky aspoň na chvíľu oddýchnuť.

A aká to bola princezná! Ako sa Shiloh zmenila, uvidíte v GALÉRII >>

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close