Zábava

Dom opatrovateľskej služby v Croydone oslavuje rozmanitosť dvojdňovým festivalom jedla

Obyvatelia a zamestnanci opatrovateľského domu Surrey v Croydone, inšpirovaní Mesiacom globálneho povedomia o rozmanitosti a Mesiacom čiernej histórie, si užili dvojdňový kultúrny festival jedla.

Obyvatelia a zamestnanci v RMBI Care Co Home „James Terry Court“ oslávili mesiac oslavou jedla z celého sveta, vrátane Poľska, Slovenska, Portugalska, Jamajky, Nigérie a Eritrey, všetko pripravené personálom v domácej kuchyni.

Na dvojdňovom podujatí niektorí zamestnanci hrdo nosili tradičné kroje svojich krajín pôvodu a všetci sa naučili hrať tradičné hry z rôznych častí Afriky, vrátane Tara a Diketo, spolu s kvízmi a hudobnou zábavou.

Obyvateľka Marion Royston povedala:

„Mali sme čarovný čas pri ochutnávaní mnohých autentických jedál. Mali sme kvíz a dozvedeli sme sa veľa o sebe navzájom a o niektorých rôznych tradíciách, ktoré ľudia majú. Bola to obohacujúca skúsenosť.“

Derek Thomas, jeden z koordinátorov prevádzky domu, povedal:

„Máme šťastie, že v našom opatrovateľskom dome žije a pracuje toľko ľudí z rôznych kultúr. Mesiac október sme chceli využiť najmä na to, aby sme oslávili našu rozmanitosť a spoznali rôzne kultúry a niektoré veci, ktoré nás robia výnimočnými. toto je jedna z najväčších predností nášho starostlivého tímu.

James Terry Court je riadený RMBI Care a je súčasťou Masonic Trust, ktorý je plne financovaný štedrosťou slobodomurárov, ich priateľov a rodín.

READ  Slávny herec so slávnou dcérou: Táto hollywoodska hviezda vraj pochádza aj zo Slovenska!

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close