Zábava

Canal+ Polska pridáva k streamovacej službe 4K UHD šport a TV

Canal+ Polska spustila na svojej online streamovacej platforme 4K pokrytie špičkového poľského a medzinárodného futbalu, televíznych seriálov a filmov.

Diváci môžu sledovať obsah na platforme vrátane streamovacích kanálov Canal+ 4K Ultra HD a Eleven Sports 1 4K a celý rad obsahu na požiadanie v rozlíšení 4K.

Športové spravodajstvo o poľskej Ekstraklase a španielskej futbalovej La Lige je teraz k dispozícii v 4K. Operátor uviedol, že pridanie Eleven Sports 1 4K prinesie svojim divákom športy vrátane pretekov Formuly 1 v ultra vysokom rozlíšení.

Televízne relácie sú dostupné vo forme streamovacích služieb Pavrod, Planeta Singli. Osiem historii, The Office PL, Klangor, Król A Krug. Ssepty słychać po zmroku.

Kanál Canal+ 4K Ultra HD a obsah na požiadanie sú k dispozícii všetkým predplatiteľom streamovania Canal+ s kolekciou kanálov Canal+ a zákazníkom využívajúcim Canal+ ako súčasť svojej satelitnej ponuky bez príplatku.

Eleven Sports 1 4K je súčasťou balíka Eleven Sports a Bolsad Sport Premium bez príplatku.

Služba 4K online bude najskôr dostupná v online aplikácii Canal+ na televízoroch Sony s operačným systémom Android od roku 2017 do 21, televízoroch Samsung s operačným systémom Dyson OS od roku 2018, 2020 a 2021, set-top Canal+ 4K, Amazon Fire TV Cube. Amazon Fire TV 4K Stick a streamovací box Nvidia Shield.

READ  Český spevák po mozgovej príhode: Je to hlúpa choroba, ničí mi to život!

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close