Zábava

DucTV dostane vozík so Zigom

Slovenský mediálny konglomerát Mega Max Media spustil kanál Datlier DukTV v Holandsku na káblovej platforme Zigo.

Všetci zákazníci Ziggo s balíkom Movies & Series XL alebo TV Channels Plus môžu sledovať DucTV na kanáli 311.

Kanál ponúka vybrané programy zamerané na deti vo veku od šiestich mesiacov do štyroch rokov. Podľa oblečenia sú jeho programy navrhnuté tak, aby podporovali rané vzdelávanie a zároveň poskytovali zábavný a bezpečný zážitok.

Krátke epizódy s grafikou, hudbou a postavami skúmajú rôzne témy prostredníctvom pesničiek, riekaniek, zábavných príbehov a aktivít, ktoré zaujmú deti aj rodičov.

Iza Piotrowska, zástupkyňa riaditeľa pre predaj a rozvoj podnikania v Mega Max Media, povedala: „Tento najnovší distribučný úspech, najmä pre takého kľúčového hráča v regióne Beneluxu, ďalej demonštruje náš záväzok pokračovať v poskytovaní vysokokvalitných programov pre batoľatá. -známa globálna značka v predškolskom obsahu Vždy sa snažíme poskytnúť nášmu malému publiku pozitívny emocionálny a vzdelávací vplyv.

Raymond van der Vliet, riaditeľ programovania a obsahu v spoločnosti VodafoneZiggo, povedal: „Sme veľmi nadšení, že môžeme do našej televíznej ponuky pridať DugTV. V spoločnosti Ziggo sa aj naďalej snažíme prispôsobiť rôznorodé preferencie našich zákazníkov našou komplexnou televíznou ponukou. S týmto novým programom pre batoľatá rozširujeme naše najmladšie Slúžime publiku zábavným a výchovne zodpovedným spôsobom.

READ  SBS On Demand: zameranie na ženské riaditeľky Filmové novinky

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close