Zábava

Harry a Meghan vyzvali Američanov, aby šli voliť. Čo prišlo? Drsná kritika! – Hviezdne puzdrá – Koktejl

Vojvodkyňa Meghan a jej manžel princ Harry v archíve.

Autor: ,

Britský princ Harry a jeho americká manželka Meghan vyzvali Američanov, aby sa zaregistrovali do novembrových amerických prezidentských volieb a šli voliť.

Vo videu pre časopis TIME uviedli, že hlas by mal mať každý. Pár teraz žije v Kalifornii a tento rok sa vzdal úradných povinností voči členom britskej kráľovskej rodiny. Podľa agentúry Reuters ich výzva vstúpila na územie politiky, do ktorého členovia britskej monarchie tradične nezasahujú.

„Každé štyri roky počúvame, že sú to najdôležitejšie voľby v našom živote. Ale tento rok sú. Keď hlasujeme, sú to naše hodnoty, ktoré počúvame;“ Váš hlas vám pripomína, že vám záleží, pretože vy zaslúži si byť hlučný, “povedala Meghan.

Za vnuka britského panovníka sa vydala pred dvoma rokmi a kritizovala vtedajšieho kandidáta Donalda Trumpa za jeho nepriateľské zaobchádzanie so ženami a rozdelenie spoločnosti pred poslednými voľbami v roku 2016. Trump, ktorý voľby vyhral, ​​sa to dozvedel minulý rok a uviedol v tom čase že netušil, že je Meghan protivná.

Od členov britskej kráľovskej rodiny sa tradične očakáva politická neutralita. Nevolia vo svojej krajine. „Nebudem môcť voliť v týchto voľbách v USA, ale veľa z vás nevie, že som nebol schopný voliť v Británii po zvyšok svojho života. Voľby sa blížia a je potrebné odmietnuť nenávistné prejavy, skreslenie údajov a šírenie negatívnych nálad na internete, “uviedol Harry.

Aj keď sa otvorene nezastával Trumpovho oponenta Joea Bidena, jeho vyjadrenia podľa agentúry Reuters vyvolali kritiku za zasahovanie do politiky. Je neprijateľné, aby člen kráľovskej rodiny zasahoval do politiky a hovoril Američanom, aby hlasovali proti prezidentovi Trumpovi, napísal na twitteri bývalý moderátor CNN Piers Morgan, ktorý dnes koná rannú šou v Británii.

READ  Národný cyklista sa dostáva do Albánska [PHOTO]
Páči sa vám tento článok? Podporte prosím kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať vám denné správy, rozhovory, komentáre, správy, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie, ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Aby sme pre vás mohli pracovať neustále a ešte lepšie, potrebujeme tiež vašu podporu.
Ďakujem za akýkoľvek finančný príspevok.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close