Svet

Dvojčatá, ktoré boli pri narodení oddelené, žili v rovnakom meste. Zišli sa po 19 rokoch

Objaviteľská cesta Amy a Ano sa začala, keď mali 12 rokov.

Nové Dillí:

Bollywoodsky trhák Ramesha Sippyho z roku 1972 by mohol veľmi dobre prejsť ako reálna verzia.Sita aur Geeta“, pozoruhodne podobný príbeh o oddelení a znovuzjednotení sa objavuje z východoeurópskej krajiny Gruzínska.

Amy Khvitia a Ano Sartania, identické dvojčatá oddelené pri narodení a nevedomky žijúce míle od seba v Gruzínsku, sa našli prostredníctvom virálneho videa TikTok a talentovej šou.

Ich príbeh, správa BBCOsvetľuje oveľa väčší problém, ktorý sužuje Gruzínsko – alarmujúci počet detí ukradnutých z nemocníc a predávaných po celé desaťročia, ktorý zostáva do značnej miery nevyriešený.

Objaviteľská cesta Amy a Ano sa začala, keď mali 12 rokov. Amy je pohltená svojou obľúbenou televíznou šou „Georgia's Got Talent“, keď narazí na ženu, ktorá sa neskutočne podobá na jej tanec. To ešte netušila, že tancujúce dievča je jej dávno stratená sestra.

Najnovšie a hlavné správy na NDTV

Fotografický kredit: facebook.com/ana.sartania.16

Ano, naopak, dostalo video Tiktok, na ktorom dievča s modrými vlasmi vyzeralo rovnako ako ona. Dievča na videu je jeho dvojča Amy.

Asa Shoni, matka dvojčiat, upadla do kómy v roku 2002 kvôli nezverejneným pôrodným komplikáciám. Jej manžel Kocha Kagaria urobil katastrofálne rozhodnutie – predať Ano a Amy do oddelených rodín.

Ano vyrastal v Tbilisi, zatiaľ čo Amy vyrastala v Jugdidi a obaja vôbec nevedeli o svojej existencii. Napriek účasti na rovnakej tanečnej súťaži vo veku 11 rokov si diváci všimli nápadnú podobnosť, no pravda zostala v nedohľadne.

Ich životy pokračovali na paralelných cestách až do videa TikTok a následného opätovného stretnutia. Keď však dvojičky hľadajú odpovede na svoje odlúčenie, odhaľujú šokujúcu realitu – sú to len dve z tisícok detí ukradnutých z gruzínskych nemocníc a predaných, pričom posledné prípady boli zaznamenané v roku 2005.

READ  Viac ako 30 miliónov detí je vysídlených po celom svete; Tu im môžeme pomôcť

Podľa správy BBC sa incident odohral pred dvoma rokmi na Rustaveliho moste v Tbilisi, hlavnom meste Gruzínska, kde sa Amy a Ano stretli prvýkrát od svojho odlúčenia pred 19 rokmi.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close