Svet

Garboldisham Post Office and Village Store získal ocenenie Regional Rural Alliance Award

Dedinská pošta a obchod sa po víťazstve v regionálnom finále vidieckych Oscarov postavili proti najlepším v Anglicku.

Garboldisham Post Office and Village Store vyhrali svoju kategóriu v súťaži Countryside Alliance Awards po tom, čo ho hlasujúci zvolili za najlepší dedinský obchod/poštu vo východnom Anglicku.

Robbie Starling, ktorý podniká už viac ako desať rokov, a jeho manželka Kelly povedali, že sú touto novinkou nadšení.

Carboldisham vyhral svoju kategóriu v sekcii East of England v súťaži Post Office and Village Store Awards. Obrázok: Mark Bullimore

Pán Starling povedal: „Výsledok sme sa dozvedeli v piatok. Vtipné na tom je, že keď sme sa pozreli na internet, zistili sme, že sme vyhrali len pár minút predtým, ako prišiel gratulačný email.

„Je to naozaj úžasné. Je to zvláštne, že sme nikdy neboli príliš veľkí a boli sme tam len raz, kým nás navrhli.“

mpu1

„Dali sme to tam, aby sme prinútili ľudí, aby za nás volili, a urobili vo svojich počtoch, a my sme za to veľmi vďační.“

Víťaz každej kategórie bude teraz reprezentovať svoj región na National Champions Reception 25. júna v House of Lords.

Garboldisham Post Office and Village Store budú súťažiť s ďalšími finalistami z Anglicka, Walesu, Škótska a Severného Írska.

The Village Shop, ktorý bol zvolený za jeden z desiatich najlepších dedinských obchodov v Spojenom kráľovstve, nie je žiadnym cudzincom v ocenení. County Life Magazine V roku 2019 bola ocenená Brecklandskou radou za prácu počas pandémie.

Pán Starling povedal, že tieto a nové ocenenia pokračujú v umiestňovaní Carboldishama na mapu a ukazujú dedine veľa políčok.

„Máme krčmu, obchod, poštu, školu a kostol a veľa zaujímavých klubov, takže je to atraktívne miesto na život a sme veľmi hrdí, že sme toho súčasťou,“ povedal.

READ  Všeobecné voľby 2021: Keiko Fujimori odsudzuje systematické podvody - Latinská Amerika - medzinárodné

mpu2

„Naše ocenenie by nebolo možné získať so všetkými, ktorí nás podporujú a so zvykmi, ktoré nám dávajú, a my im z celého srdca ďakujeme, že stoja za nami.

„Všetci sme si prešli ťažkými a slabými obdobiami, takže je vždy úžasné byť ocenený týmito spôsobmi.“

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close