šport

Gordon Reid a Andy Lapthorne získali titul Bolton Indoor ITF2

Čítať 17-ročný Brit opustil Bolton s dvoma titulmi po tom, čo v ich prvom zápase vyhral svoj prvý titul vo štvorhre s Benom Bartramom ako partnerstvo.

Dvadsaťdvanásobní grandslamoví šampióni Reid a Bartram zdolali holandských vicemajstrov Ekberinga a Michaela Scheffersa 1:6, 6:4, 10:7. hrať

Raid dodal: „S Benom som čelil dvakrát vo štvorhre, ale toto je prvýkrát na tej istej strane siete ako on a bola to veľká zábava. Včera sme odohrali skvelý zápas, aby sme vyhrali naše semifinále proti veľmi skúsená dvojica, takže sa dali dokopy v prvom zápase, naposledy Ako dozrel v priebehu roka a vidím nás, keď tu nie je Alfie (Hewett).

Svetová č.7 Lapthorne, šampión štvorhry vo dvojhre z rokov 2016 a 2018 zavŕšil hetrik turnajových víťazstiev vo dvojhre výhrou 6:2, 6:3 nad kolegom Britom a siedmym nasadeným Gregom Sladeom v Boltone. Slade porazil druhého nasadeného Brazílčana Yamanitu Silvu 7-6(3), 5-7, 6-3 a zabezpečil si miesto vo svojom prvom ITF 2 finále dvojhry.

Lapthorne, ktorý je spolu s Reidom jedným z hráčov podporovaných našou Elite Wheelchair Scheme, povedal: „Bol to dobrý týždeň individuálne. Vždy je dobré získať niekoľko víťazstiev na začiatku sezóny a je skvelé hrať proti inému Britovi. Je to prvýkrát, čo sme mali úplné britské finále štvorkoliek a je tu niekoľko dobrých znamení do budúcnosti a som naozaj rád, že som opäť vyhral.

READ  Namíbijské a slovenské hviezdy v semifinále juhoafrického MTN 8

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close