Zábava

Gottova dcéra Lucie je ženou činu: Najprv rozvod a teraz …

včera 19:00

Druhorodená dcéra Karla Gotta († 80) Lucie Kovaříková (33) je už rozvedená, ale to nie je všetko …

Karel Gott bol otcom štyroch dcér, ale iba jedna z nich mala možnosť byť odvedená k oltáru. Zatiaľ čo najstaršia Dominika roky tajila svoju svadbu s fínskym hudobníkom Timom Tolkkim, druhorodená Lucie mu umožnila zažiť, aké to je byť otcom nevesty. Neskôr sa vďaka Lucii stal z božského Kája aj dvojnásobný dedko. Karel pomohol mladej rodine, pred svadbou dal Lucii byt na pražských Košířách, kúpil nové auto pre svojho zaťa, šéfkuchára Honza Kovaříka. Zdalo sa, že Lucie na rozdiel od Dominiky žila v šťastnom, harmonickom vzťahu.

Karel Gott, dcéra Lucie Kovaříkovej

Zdroj: StarHunter / české redakčné fotografie / Profimedia

Po smrti Karla Gotta sa však veci zmenili. Najstaršia dcéra Dominika najskôr podala žiadosť o rozvod vo Fínsku, nedávno ho však takmer o rok stiahla. V lete však všetkých šokovalo, že sa rozvádza aj jej druhorodená dcéra Lucie. Rozvod však ukončila a je opäť na slobode. No darmo … Krátko potom, čo sa ukázalo, že jej vzťah s manželom stroskotal, sa objavili informácie, že Lucie už mala náhradu.

Gottova druhorodená dcéra sa medializácii vždy vyhýbala, pre český portál blesk.cz však potvrdila, že sa rozvádza, pretože jej manželstvo s Janom Kovaříkom prestalo byť funkčné. Museli sa na všetkom dohodnúť v pokoji, na rozvode a na starostlivosti o dvoch synov Vojtu a Honzíka. Lucie priznala, že už má nového o päť rokov mladšieho priateľa Lukáša, ktorého našla na internete. Napokon má jej bývalý manžel aj novú priateľku. Oceňuje však Luciu, že slovo dodržala a svojich synov vídať veľmi často.

READ  Slovensko zatýka bývalého šéfa polície v súvislosti s vraždou novinára

Pozri FOTO Gottovej zmenenej dcéry Lucie s novým priateľom

Ako to býva, keď žena ukončí jeden vzťah a začne nový, zmení aj svoj vzhľad. A Lucie Kovaříková sa poriadne zmenila, veď pozri, ako vyzerá teraz! Nie je to však jediná zmena v Luciinom živote. Pozorní susedia prezradili, že Lucie už presťahovala nového priateľa do bytu na Košířách, ktorý jej kedysi dal jej otec. No ktovie, čo by na celú situáciu povedal jej otec Karel, hoci v prvom rade by ako každý rodič chcel, aby bola jeho dcéra šťastná.

Karel Gott, Ivana Gottová, Charlotte Ella Gottová, Nelly Sofie Gottová, Lucie Gottová Kovářiková, Jan Kovářik, Vojtech Kovářik

Karel Gott, Ivana Gottová, Charlotte Ella Gottová, Nelly Sofie Gottová, Lucie Gottová Kovářiková, Jan Kovářik, Vojtech Kovářik

Zdroj: ronin / české redakčné fotografie / Profimedia

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close