Zábava

Herečka Angelina Jolie nemá na mužov šťastie: Tvrdí, že v tomto zlyhala väčšina jej vzťahov

Čo to v skutočnosti znamená, ak je žena v kariére úspešnejšia ako muž? Populárna herečka pripisuje zodpovednosť za väčšinu svojich narušených vzťahov.

Ikonický pár Brad Pitt a Angelina Jolie boli kedysi skutočným hollywoodskym miláčikom. Ich rozprávka však nebola šťastná koniec a manželstvo sa skončilo rozvodom. Rovnako ako väčšina vzťahov Angeliny. Bohužiaľ, aj tie dlhotrvajúce.

Láska nerieši úspech, ale je nesmierne dôležitou hybnou silou pre ego

Očarujúca, láskavá, nežná, úspešná, má veľké srdce a v neposlednom rade je skvelou mamou. Je to jasný dôkaz, že materstvo každého človeka ženy výhody vo všetkých ohľadoch. A svoju najdôležitejšiu životnú rolu si skutočne užíva. Aj bez muža po svojom boku. Je to jasný dôkaz, že aj slobodná žena zvládne všetko. Podľa jej slov sa väčšina jej vzťahov skončila pre jej úspech.

Čítať: Sú v radostnom očakávaní? Brooklyn Beckham sa už s Nicolou oženil a údajne čakajú dieťa

„Mám pocit, že žiaden muž, s ktorým som žil, nebol konštantný, že som sebestačný. Že som sa dokázal postarať o seba, deti a nikoho som pri sebe nepotreboval. Podľa mňa úspech ženy v r. 21. storočie neodpúšťa. Aspoň ja osobne to tak cítim. Zdá sa mi, že mužské ego je v tomto oveľa silnejšie ako akákoľvek láska. Možno sa mýlim, ale mám s tým také skúsenosti. „

Rozhodla sa žiť pre deti, nielen pre svoje vlastné

Známa kráska, deti jednoducho zbožňuje. A nielen svoje. Je osobitnou veľvyslankyňou Vysokého komisára OSN pre utečencov a mimoriadne štedro podporuje rôzne charitatívne organizácie a projekty. Aktívne využíva svoju obrovskú popularitu v médiách na upriamenie pozornosti na humanitárnu krízu vo svete. Za svoju prácu si vyslúžila veľké uznanie ocenenia a v roku 2003 sa stala prvou laureátkou ceny Občan sveta od Asociácie korešpondentov OSN.

„Aj keď som nemal veľké šťastie vo vzťahoch, pochopil som, že deti sú mojím poslaním. Rozhodol som sa však urobiť všetko pre to, aby som pomohol tým najslabším. A vďaka výhodám, ktoré ma ľudia poznajú, mi robí lepšie. Je to o niečo jednoduchšie . Deti sú iba môj život. „

Nenechajte si ujsť: Verná a mladšia kópia Angeliny Jolie. Kto je nová európska priateľka Brada Pitta?

READ  Oktagon MMA pristáva na Channel 4 | správy

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close