Hlavné správy

HH Sheikh Nasser vedie Royal Endurance Team na Slovensku | Denná tribúna

DDT | myseľ

The Daily Tribune – www.newsofbahrain.com

Kráľovský vytrvalostný tím pod vedením HH Sheikh Nasser bin Hamad Al Khalifa, kráľovského zástupcu pre humanitárne záležitosti a záležitosti mládeže a kapitána tímu, bude súťažiť na Zamorinskom medzinárodnom vytrvalostnom šampionáte v pretekoch na 120 km a 160 km. Slovensko uvidí širokú účasť jazdcov z Európy, Spojených arabských emirátov a Kuvajtu.

HH Sheikh Nasser ocenil podporu bahrajnského kráľa Hamada bin Isa Al Khalifu, kráľa Bahrajnu a princa Salmana bin Hamada Al Khalifu pre bahrajnské vytrvalostné hry. Veľa úspechov v minulosti.

Samorova účasť na medzinárodnom šampionáte na Slovensku je súčasťou plánu stanoveného Kráľovským vytrvalostným výborom v európskej účasti na zabezpečenie rastu a rozvoja bahrajnského vytrvalostného športu, uistil. Vyhralo Montalcino International Endurance Championship v Taliansku.

H.H. Sheikh Nasser vysvetlil, že tím sa teší na dosiahnutie niekoľkých cieľov na šampionáte, vrátane optimálnej prípravy na účasť na nadchádzajúcich majstrovstvách sveta lepšou prípravou jazdcov a koní na túto dôležitú stanicu. Na dosiahnutie lepších výsledkov.

„Niet pochýb o tom, že je veľa cieľov, ktoré sa na predchádzajúcich majstrovstvách dosiahli, dnes vstupujeme do majstrovstiev Šamorína, aby sme zavŕšili našu víziu prípravy koní a úspešného absolvovania etáp, získavania skúseností pre jazdcov a potvrdenia ich schopností. Vo všetkých šampionátoch, majstrovstvách Európy sa optimálne pripraviť na blížiace sa majstrovstvá sveta.“ „Vždy vidieť silnú konkurenciu a širokú účasť jazdcov z rôznych krajín sveta,“ dodala Jeho Výsosť: „Veľmi veríme v ich schopnosti. jazdcom Royal Endurance Team každý úspech pri dosahovaní vytúžených cieľov a dosahovaní skvelých výsledkov.

Jazdci kráľovského tímu

Kráľovský vytrvalostný tím pod vedením HH Sheikh Nasser bude súťažiť v pretekoch na 120 km s jazdcami Othman Abduljalil Al Awadi, Salman Isa, Mohammed Al Hashemi a Manal Fakhrawi. HH Sheikh Nasser povedie kráľovský tím v pretekoch na 160 km za účasti Sheikh Isa bin Faisal bin Rashida Al Khalifa, Jaber Mirza, Abdulrahman Al Saeed a Raith Mahmood.

READ  Spojené štáty, Slovensko, Švédsko a Fínsko prisľúbili vojnou zničenej krajine vojenskú pomoc

Na šampionáte sa zúčastnia jazdci z Bahrajnu, Spojených arabských emirátov, Kuvajtu, Číny, Českej republiky, Nemecka, Talianska, Slovenska a Turecka na pretekoch na 120 km. Medzitým jazdci z Bahrajnu, Kuvajtu, Bulharska, Maďarska, Slovenska, Španielska, Turecka a Uruguaja prešli 160 km.

Hotel, v ktorom sú na Slovensku ubytovaní členovia tímu Royal Endurance, zdobia fotografie z návštevy kráľa Hamada bin Isa Al Khalifa z Bahrajnského kráľovstva. Vytrvalostné preteky.

Snímky získali veľké uznanie od návštevníkov a hostí hotela, pretože niektorí z HM kráľa boli odfotografovaní s jeho bratom HH Sheikh Mohammed bin Rashid Al Maktoum, viceprezident, premiér a vládca Dubaja, Spojené arabské emiráty.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close