Hlavné správy

Hodnotenie hráčov USMNT U20s vs. Slovensko: Kate Cowellová sa naplno darí Darwinovi Nunesovi, keď sa k nemu pridal aj spoluhráč Niko Tsakiris z tímu Earthquakes.

USA v nekonečnej vlne nevyužitých príležitostí zaostávali za Slovenskom 2:0.

deväť bodov z deviatich; Nemôžeš to urobiť lepšie. Americká reprezentácia do 20 rokov dokončila skupinovú fázu na majstrovstvách sveta hráčov do 20 rokov tromi víťazstvami z troch, no teraz sa začína skutočný test, keď sa pozerajú dopredu na vyraďovacie fázy.

Úplne mätúce vystúpenie Kate Cowell spôsobilo, že USA zvíťazili nad Slovenskom 2:0 vo svojom poslednom zápase skupinovej fázy a zaistili si miesto v skupine. V žiadnom prípade to nebol pekný úspech. V skutočnosti to bol druhý zápas v rade, v ktorom mali USA pocit, že nechali na stole niekoľko gólov, aby nakoniec vyhrali o niekoľko gólov.

Cowell bol zodpovedný za nevyužité príležitosti, keď hviezda San Jose Earthquakes premárnila šancu za šancou. Napriek tomu mu padala šanca za šancou, keď tempom, načasovaním a driblingom absolútne potrápil zadnú líniu Slovenska.

Najdôležitejší úvodný gól padol komu inému, Kovalovi, keď sa preplietol cez niekoľkých obrancov, aby zakončil najťažšiu šancu dňa. Nezáleží na tom, či vám chýba štyri alebo päť, pokiaľ skórujete niečo, čo sa počíta, a Cowell to určite urobil.

V tomto víťazstve nebol jediný, Mikey Varas zmenil taktiku na 3-5-2. USA boli do značnej miery dominantné, zatiaľ čo Slovensko hrozilo len zriedka a v skutočnosti nemalo veľa lopty. Nakoniec Cowellov klubový spoluhráč Niko Tsakiris spečatil víťazstvo vlastným gólom v nadstavenom čase, aby vymazal všetky pochybnosti.

Čakajú nás tvrdšie testy, keď sa USA dostanú do vyraďovacej časti piateho po sebe idúceho Svetového pohára hráčov do 20 rokov. V určitom bode môžu odmietnuť premárnené príležitosti, aby definovali svoj doterajší beh, ale pokiaľ tieto príležitosti prichádzajú vo vlnách, je veľká šanca, že budú v poriadku.

READ  Slovensko volí proruského politika, ktorý chce znížiť vojenskú podporu Ukrajine: NPR

cieľ Estadio San Juan del Bicentenario hodnotí amerických hráčov z…

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close