Hlavné správy

Autentické VIDEO z nehody na priechode pre chodcov: Nič pre citlivé povahy! Varuje polícia

Udalosť si našťastie nevyžiadala vážne zranenia.
Zdroj: reprofoto: Polícia Slovenskej republiky

Pred 52 minútami

PREŠOV – Tragická nehoda v hlavnom meste, pri ktorej v pondelok zomrel iba život 18-ročného dievčaťa, nie je prvá a, bohužiaľ, s podobným strašidelným scenárom určite nebude posledná. Polícia zároveň opakovane apeluje na všetkých účastníkov cestnej premávky, či už vodičov, chodcov alebo cyklistov, aby neriskovali.


Desivá smrť tínedžera († 18) v Bratislave: Luxusné SUV mala šoférovať bývalá misia, svedkovia v šoku!

Ako sa však hovorí, je lepšie raz vidieť ako stokrát počuť. Polícia zverejnila autentické záznamy o zrážke osobných automobilov a chodcov. Ako zdôraznili, na priechode by ste mali byť tiež mimoriadne opatrní.

„V Prešove došlo k dopravnej nehode na ul. Arm. Gen. Svobodu. Išlo o zrážku osobného automobilu Hyundai (vodičom bol 38-ročný Prešov) a chodca (21-ročný Prešov),“, „ objasnené obhajcami zákona. Alkohol nehral rolu. Dychové skúšky boli u oboch účastníkov negatívne.

Táto udalosť našťastie nemala tragický koniec. Mladá žena utrpela iba ľahké zranenia. Chodci však vždy ťahajú za kratší koniec. Dôkazom toho je strašná nehoda z hlavného mesta, pri ktorej tínedžer zomrel. Viac sa dočítate tu.

READ  Na Slovensku zosilňujú protesty proti vládnej reforme trestného práva

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close