„Zlepšite sa“ – Cristiano Ronaldo reaguje na strelenie 850. gólu v kariére pri dominantnom víťazstve Al-Nassera nad Al-Hazm

Cristiano Ronaldo dosiahol ďalší míľnik vo výhre Al-Nasr nad Al-Hazm 5:1, keď strelil svoj 850. gól v kariére.

• Ronaldo vyhral druhý polčas
  • Ďalší míľnik dosiahnutý v tomto procese
  • Poskytuje reakcie na sociálnych sieťach

Čo sa stalo? Ottavio si otvoril svoj účet Al-Nasr 10 minút po tom, ako Ronaldov zásah v 68. minúte obral o hru Al-Hazm. Bolo to však viac ako len ďalší cieľ, pretože Ronaldo dosiahol 850 celkových kariérnych cieľov, čím si upevnil svoje miesto ako najlepšieho hráča, ktorý kedy hral túto hru.

Povedali: V Ronaldovom oficiálnom príspevku Instagram 38-ročný hráč na konto povedal: „Ďalší skvelý tímový výkon! Stále napredujeme. Poďme Al-Nasr. Stále sa počíta 850 gólov v kariére!

Veľký obraz: Ronaldo bol prvým veľkým menom, ktoré prestúpilo do Saudskej Arábie, keďže v decembri 2022 prestúpil z Manchestru United do Al-Nassera a nechýbali mu ani góly. Od svojho januárového debutu proti Al-Etifaqu pridal 20 zásahov v Saudi Pro League do svojho celkového a zdanlivo rastúceho konta.

Na fotografii:

Ketty

Čo čaká Ronalda ďalej? Ďalším pre útočníka je medzinárodná povinnosť s Portugalskom. Nepochybne nastúpi v oboch ich zápasoch, najskôr 8. septembra proti Slovensku a 11. septembra proti Luxembursku.

Kto získa cenu pre najlepšieho strelca Saudi Pro League v tejto sezóne?