Hlavné správy

Náhla zmena na Slovensku: Večer je konečný a … Neočakávané rozhodnutie!

Jedinou podporou pre finalistov budú diváci za televíznymi obrazovkami, produkčný tím a členovia poroty, ktorí boli v predchádzajúcich dňoch negatívne testovaní na COVID-19. Informovala o tom PR manažérka projektu Zuzana Čižmáriková.

„Až do poslednej minúty sme verili, že sa situácia zlepší. Ako preventívne opatrenie sme dvakrát otestovali celý personál a všetkých finalistov. Je mi to veľmi ľúto, ale z preventívnych dôvodov proti COVID-19 sme sa rozhodli, že v konečnom znení nakoniec sa uskutoční bez účasti našich partnerov, divákov, hostí a novinárov v hale, “ uviedol Michael Kováčik, riaditeľ súťaže Miss Slovakia 2020. Názov novej kráľovnej krásy sa každý naučí výlučne prostredníctvom živého vysielania.

Zdroj: Ján Zemiar,

Dvanásť finalistov bude súťažiť o korunu novej kráľovnej krásy av posledných minútach živého vysielania bude možné hlasovať aj o „ezémoch“ za titul Eva slečna Sympatia 2020, z ktorej sa výťažok použije na charitu. , Tento rok bude podporovať neziskovú organizáciu Plamienok, ktorá je priekopníkom na Slovensku v oblasti rozvoja paliatívnej / hospicovej starostlivosti o deti a starostlivosti o deti a ich rodiny. Poskytuje domáce paliatívne ošetrenie a starostlivosť bezplatne nevyliečiteľne chorým a umierajúcim deťom. V Centre pomoci deťom a rodinám v Bratislave poskytuje psychologickú, terapeutickú a poradenskú pomoc.

Ocenené bude aj niekoľko ďalších titulov, o ktorých rozhodli finalisti v predchádzajúcich týždňoch online hlasovaním. Jedná sa o tituly Miss Pleasant Voice, Hyundai Miss Drive, Miss Gosh a Miss Top Fitness.

Náhla zmena slečny

Zdroj: Ján Zemiar,

READ  Zo zdravotných dôvodov možnosť napojenia na vakcíny kovit

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close