Zábava

Hra Canal+ prekračuje českú a slovenskú hranicu

Slovak Telecom, Digi Slovakia a T-Mobile Czech Republic uzavreli novú strategickú trojročnú dohodu so spoločnosťou Canal+. V dôsledku toho budú tieto tri spoločnosti naďalej zobrazovať anglickú Premier League prostredníctvom nového kanála Canal+ Sport.

Marcel Szadenek, senior manažér divízie TV a terminálov Slovak Telecomu, k vývoju povedal: „Spoločným úsilím všetkých strán sa nám podarilo úspešne uzavrieť rokovania. S potešením oznamujeme, že slovenské a české publikum si užijú tri roky vzrušujúceho futbalu z Premier League. Nebudem klamať, keď poviem, že každý zápas tohto turnaja dáva futbalovým fanúšikom skutočný zážitok. Aj s pohodlím domova určite stojí za návštevu. V tejto sezóne by toho mohlo byť viac, keďže Premier League tento rok oslavuje svoje 30. výročie od prvého zápasu v sezóne 1992/1993.

Generálny riaditeľ SPI International Berk Uziyel, teraz súčasť skupiny Canal+, zodpovedný za B2B distribúciu produktov Canal+ v rámci regiónu, dodal: „Značka Canal+ bude na českom a slovenskom trhu štartovať s veľkou silou. Naše partnerstvá so spoločnosťami Slovak Telekom, Digi Slovakia a T-Mobile Czech Republic umožnia viacerým divákom prístup k skvelému obsahu z anglickej Premier League okrem našich existujúcich divákov na Skylink a Freesat. Canal+ bude pokračovať v posilňovaní svojej ponuky obsahu, pretože ju ďalej vylepšujeme o ďalšie produkty dodávané spoločnosťou SPI a jej distribúciu prostredníctvom partnerstiev, čo divákom umožní vychutnať si tie najlepšie produkty. Ladislav Čeháček a jeho tím odviedli skvelú prácu pri vytváraní Canal+ Sport, vysokokvalitného produktu, ktorý pozdvihuje divácky zážitok z anglickej Premier League. Ďakujeme všetkým našim partnerom, ktorí s nami spolupracovali na tejto dohode.”

Zdenek Spurný, manažér televíznych služieb T-Mobile, pokračoval: „Podpis zmluvy o vysielacích právach považujeme za prelomové víťazstvo, ktoré nám umožní naďalej prinášať našim zákazníkom prémiový obsah a hodnotnú ponuku programov. Naše športové kanály patria medzi najobľúbenejšie a najobľúbenejšie na T-Mobile TV Jeden z preferovaných obsahov a vďaka uzatvorenej dohode si teraz môžu diváci naplno vychutnať širokú škálu kvalitného futbalu vrátane najlepšej Premier League.

READ  Večný Palladio. Nový luxusný kúsok nielen pre zberateľov

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close