šport

Island vs Portugalsko: Priamy prenos, televízny kanál, čas štartu a kde sa pozerať

Ako sledovať kvalifikáciu ME UEFA medzi Islandom a Portugalskom, ako aj čas výkopu a tímové správy.

Island Budú hosťovať Cristiana Ronalda Portugalsko Utorňajšie kľúčové zápasy kvalifikácie Euro 2024 Lagardalsvollur v Reykjavíku.

Portugalsko strelilo v doterajších troch zápasoch prebiehajúcej kvalifikácie o euro 13 gólov. Vo všetkých doterajších zápasoch si dokázali udržať čisté konto.

Na druhej strane, Island mal ťažký štart svojej kampane, keď prehral dva z prvých troch zápasov. Ich jediné víťazstvo v kvalifikácii prišlo proti Lichtenštajnsku.

Tu cieľ Poskytuje vám všetko, čo potrebujete vedieť o sledovaní, vrátane televízneho kanála, podrobností o streamovaní a ďalších.

Úvodný čas medzi Islandom a Portugalskom

Zápas medzi Ice a Portugalskom sa začína o 14:45 v Lagardalsvollur v Reykjavíku.

Ako sledovať Island vs Portugalsko online – televízne kanály a živé prenosy

Hra bude vysielaná naživo v televízii na Fox Sports 1 a bude k dispozícii na streamovanie online cez FuboTV, VX a Sling TV.

Skupinové správy a skupiny

Správy o islandskom tíme

Island bude pravdepodobne bez služieb kapitána Aarona Gunnarssona, ktorý sa zranil na tréningu pred zápasom so Slovenskom.

Ak sa Gunnarssonovi nepodarí dostať do zostavy v deň zápasu, kapitánsku pásku prevezme hviezda Burnley Johan Bergk Gudmundsson.

Možné poradie Islandu: Runarsson; Magnusson, Ingason, Piasson, Samsted; J.Gundmundsson, Fridriksson, Willumsson; A.Gundmundsson, Finnbogason, Thortelnsson

Správy z portugalského tímu

V zostave Portugalska proti Islandu neboli žiadne zranenia. Roberto Martinez pravdepodobne postaví nezmenenú zostavu, ktorá v poslednom zápase presvedčivo porazí Bosnu a Hercegovinu.

Portugalsko možná objednávka: Costa; Pereira, Diaz, A. Silva; Cancelo, Palhinha, Fernandes, Guerreiro; B. Silva, Félix; Ronaldo

Osobná registrácia

Oba tímy sa stretli už trikrát, pričom Portugalsko dvakrát vyhralo a jeden zápas sa skončil remízou.

Užitočné odkazy

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close