Zábava

Jeho prsty boli zrazu vo mne! Slávna modelka je šokovaná bolestivým priznaním

Emily Ratajkowski má na svojom konte množstvo odvážnych fotografií, na ktorých okrem oblečenia musel ísť aj bokom, ale hanblivo. Krása nikdy nebola hanbou. Na spoluprácu s fotografom Jonathanom Lederom však nespomína v dobrom.

So spomínaným fotografom sa zoznámili v roku 2012, keď mali fotiť neplatený úvodník pre časopis Darius. Emily v tom čase nebola taká známa ako dnes, a tak pristála na návrh svojho agenta. Zábery boli urobené v Jonathanovom dome a kráska pred ním pózovala v dolnej miestnosti s lístkami, neskôr tiež nahá.

Ratajkowski priznáva, že bola počas fotenia opitá. Fotograf sa jej opýtal na milostný život a neskôr sa jej začal dotýkať. „Jednoducho som si to všimol. Nepamätám si, že by som sa bozkával. Ale jeho prsty boli zrazu vo mne. Stále silnejšie a silnejšie tlačil a dotýkal sa ma tak bolestne, ako nikto predtým ani potom. Skutočne ma to bolelo,“ šokovali ju Emilyine spomienky. Napokon nabrala silu odtiahnuť ruku fotografa. „Nič nepovedal, iba sa postavil a ticho vybehol do tmy na schodoch,“ dodala krása. Tú noc spala v dome fotografa. Leder ráno robila, že sa nič nestalo, a ponúkla jej kávu …

Emily chcela na spoluprácu s týmto pánom čo najskôr zabudnúť. O štyri roky neskôr však vydal knihu, v ktorej boli bez jej vedomia a súhlasu zverejnené nahé fotografie modelky.

Líder popiera všetky obvinenia. „Je to nahé dievča z klipu Robina Thickeho?“ Naozaj chcete, aby niekto veril, že bola obeťou?„Fotograf reagoval.

Emily Ratajkowski pravidelne zverejňuje provokatívne zábery na sociálnych sieťach.

Zdroj: Instagram

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close